|   |   | 

Play Station'un Geleceği Hazır!

Sony, en büyük markası olan PlayStation için gelecekte neler planladığını anlattı.

Play Station'un Geleceği Hazır!

İngiltere’nin Brighton şehrinde düzenlenen “Develop Conference”e katılan Sony Computer Entertainment firmasının müdürü Andrew House, PlayStation’ın geleceğinden bahsetti. House bu geleceğin üç sütun üzerine kurulacağını söyledi: Streaming, yaşam tarzı ve sanal gerçeklik.
 
Streaming kısmını şimdiden görmeye başladık. Playstation 4 üzerinden Oyunları canlı yayın yapabilme yeteneği bunun ilk adımı. Ayrıca PlayStaton Store’daki dijital oyun satışları da gayet iyi gidiyor. Şu anda Beta sürecinde olan PlayStation Now’ın geleceğinde, oyunları dijital olarak satın alır almaz, stream ederek oynayabilmek var. Böylece aynı filmlerde olduğu gibi fiziksel medya ihtiyacı da azalacak.
 
İkincisinin ne olduğu pek belli değil ama Sony her zaman PlayStation’un evlerimizin en önemli eğlence ve oyun parçası olmasını istemiştir. Popüler konsol için gelecekte ev otomasyonu veya sağlık/aktivite takip ürünleri pazarında kendine yer edinmesi mümkün olabilir.
 
Üçüncü konu sanal gerçeklik ise yakın gelecekte Sony’nin çok önem vereceğini düşündüğümüz bir alan. Özellikle de firmanın geliştirmekte olduğu sanal gerçeklik gözlüğü Project Morpheus’u nasıl konumlandıracakları önemli. Bu ürüne ne kadar destek vereceklerine bakarak, PlayStation’un sanal gerçeklik sektöründe nasıl bir duruş sergileyeceğini göreceğiz. Milliyet

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer