|   |   | 
 • Podium AVM
  Podium AVM

Podium AVM Projesi

 • Yenimahalle / Ankara
 • Teslim Tarihi: Ekim 2015
 • Fiyat Aralığı:
 • Metrekare Aralığı: -
 • Daire Tipleri: Ofis
 • Kampanya: SATIŞ TAMAMLANMIŞTIR
 • Favorilerime Ekle

Podium AVM Fiyatları ve Genel Özellikleri

Podium AVM
Hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ulusal ve uluslar arası markalardan oluşan PODIUM AVM, Toplamda 181 Mağaza ve 71,186 m² kiralanabilir alan sunmaktadır.

Projenin güncel fiyat bilgileri için TIKLAYIN

Mağaza sayıları,
14 Büyük Mağaza,
18 Orta Mağaza,
118 Küçük Mağaza,
17 Fast-Food,
14 Cafe- Restaurant

SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi A.Ş Ankara’da başlamış olduğu Podium AVM projesine hızla devam ediyor. Projenin 2015 3. çeyreğine yetiştirilmesi planlanıyor.

Podium çok yakında sizlerle
Başkent Ankara büyük bir proje ile geliyor. İsminin Podium Alışveriş Merkezi olarak belirlendiği büyük bir alışveriş merkezi hizmete açılıyor. Bu proje tüm olanaklarıyla birlikte iş olanaklarını da beraberinde getiriyor. Nüfus artan konut projeleriyle birlikte artmaktadır. Her geçen gün biraz daha çoğalmaktadır. Otel projesinin en önemli unsurlarından bir tanesi de bu nüfusun günlük hareketli iş gücüne etkisi olması. Bu proje kentsel gelişimde büyük bir adım atmakla birlikte, kendi iş gücünü ve tüketicisini de oluşturuyor. Bu büyük bir proje olduğu için maliyeti de büyük olmuştur. 140 Milyon Euro’luk yatırım ile açılacak olan merkez, toplamda 172 bin metrekarelik bir alanı kaplıyor. İçerisinde birçok markayı barındıran Dünyaca ünlü markalarla sizlere hizmet verecek olan Podium’un yerleşim yeri de oldukça merkezi. Ankara’nın kuzey batısında Anadolu Bulvarı ile Bağdat Caddesi kavşağında yer almaktadır. Ayrıca 11 bin metrekarelik 120 odalı otel de bulunacak.

Herkes tarafından ilgi kaynağı olurken, insanların bir yandan da ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayacaktır. Bünyesinde bulundurduğu işletmelerle aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabileceksiniz. Biraz bahsetmek gerekirse;

Mağazalar
Sinema
Spor
Eğlence
Restoranlar
Süpermarket

Bunlar gibi birçok alanda istediklerinizi kolaylıkla bulabileceksiniz. Böyle büyük ve sağlam bir projenin tabi ki özellikleri de büyük olacaktır. Tabi ki tüm özelliklerinden bahsetmek imkansiz ama belli başlı özelliklerinden bahsedebiliriz. Toplamda 5 kattan oluşan açık ve kapalı bir otoparka sahip olup, 3 bin araç kapasitesiyle oldukça güzel bir hizmet vermektedir. Sinema salonu ise 11 odalı olup oldukça konforlu salonlara sahiptir. 2.600 metrekarelik oyun alanıyla, çocuklar için ve eğlenmeyi seven herkes için oldukça keyifli zamanlar sunuyor. Bütün bu özellikler ve bunlar gibi birçok özelliğiyle düşündüğümüz zaman, tabiki insanların yeni buluşma noktası olması kaçınılmaz. Hepimiz alışveriş merkezlerine gideriz ve oldukça fazla zaman geçiririz. Genellikle kış aylarında daha çok tercih edilir. Havanın soğukluğuna aldırmadan istediğimiz eğlenceye, alışverişe ya da gezmeye katılabiliriz. Podium’da bunların arasına katılıyor artık. İnsanların yaz kış tercih sebebi olan alışveriş merkezlerinin arasına bir yenisi daha ekleniyor.

Ankara Alışveriş Merkezleri Arasına Bir Yenisi Daha Ekleniyor
SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi A.Ş Ankara’da başlamış olduğu proje hızla devam ediyor. Projenin 2015 3. çeyreğine yetiştirilmesi planlanıyor. Ankara Yenimahalle’de açılacak olan merkez, alışveriş severlere yepyeni konseptli özel bir alışveriş sunmak için özenle hazırlanıyor. Birbirinden özel markalara ait mağazaların içerisinde yer alacağı alışveriş merkezi, ulaşım kolaylığı ile de Ankara ‘da yerini almaya hazırlanıyor. SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi A.Ş’ nin yapmış olduğu büyük yatırım ile başlanılan Proje Ankara Yenimahalle’ye yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Özellikle yaşam alanı olarak planlanan alışveriş mağazaların yeni yüzleriyle sahne alacağı iddialı bir yer olmaya aday.

172.385 m² lik inşaat alanı ile Ankara’nın kuzey batısında Anadolu Bulvarı ile Bağdat caddesi kavşağında yer alan projede kiralanabilir alanlar dışında 11bin metrekare alana sahip 120 odalı bir şehir oteli de yer alacak olan projede Ankara’da ki Alışveriş Merkezlerinin anlayışı değişiyor. Toplam 5 kattan oluşacak olan AVM nin 2 katlı 3000 araç kapasiteli kapalı otopark ve 500 araç kapasiteli açık otopark olarak planlanmış durumda.açık ve kapalı olarak planlanan otoparklarda, park sıkıntılarının ortadan kaldırılması için özen gösteriliyor. Sinema salonu ve oyun alanı da bulunacak olan AVM’de tam 180 mağaza yer alacak. Ankara Alışveriş Merkezleri anlayışını değiştirmede iddialı olan Podium’un açılış tarihi 2015 olarak biliniyor.

Ankara’da bulunan birçok alışveriş merkezi olmasına rağmen tüketicilerin her ihtiyaçlarını tek biryerde bulabildikleri AVM’lerin sayısı oldukça azdır. Gününü alışverişe ayıran tüketiciler kışın soğuk, yazın sıcak günlerinde alışveriş merkezlerini tercih ederken aynı zamanda her ihtiyaçlarını aynı yerde karşılamak istiyorlar. Bu alışveriş merkezi bütün ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü geniş kapsamlı bir projedir. İhtiyaç duyabileceğiniz her alanda sizler için özel olarak planlanmış durumda ve çok yakında sizlerle buluşuyor. Bu yapının mimari projesi RTKL-Architects Designers Planners Engineers Consultans ve ABYDESIGN tarafından yapılmıştır. Müthiş görselliği ile Ankara Alışveriş Merkezleri arasına yeni bir değer katmaya hazırlanıyor.

Yeni buluşma noktası Podium Alişveriş Merkezi
Başkent Ankara büyük bir proje ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu proje birçok olanağı getirdiği gibi iş olanaklarını da beraberinde getiriyor. Nüfusumuz artan konut projeleriyle birlikte daha da artmaktadır. Günden güne biraz daha çoğalmaktadır. Bu projenin en önemli unsurlarından bir tanesi de bu nüfusun günlük hareketli iş gücünü etkilemesidir. Podium’un kentsel gelişimde büyük bir adım atmaktadır. Ayrıca kendi iş gücünü ve tüketicisini de oluşturmaktadır.

Aradığınız her şeyi Podium’da bulabileceksiniz
Podium’un büyük bir proje olduğu için maliyeti de oldukça kabarık olmuştur. 140 Milyon Euro yatırım yapılan merkez, toplamda 172 bin metrekarelik bir alanı kaplıyor. İçerisinde dünyaca ünlü markaları barındıran bu merkez, herkese oldukça güzel vakit geçirmeleri için pek çok olanak sağlıyor. Sizlere tam anlamıyla kaliteli hizmet verecek olan bu alışveriş merkezi, yerleşim yeri de oldukça merkezidir. Ankara’nın kuzey batısında Anadolu Bulvarı ile Bağdat Caddesi kavşağında yer almaktadır. Podium’un herkes tarafından ilgi kaynağı olması, insanların bir yandan da ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayacak olması son derece önemlidir. Küçükten büyüğe her yaştan insan için çeşitli güzellikler içinde barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Bünyesinde bulundurduğu işletmelerle aradığınız her şeyi elinizin altında olacak. Ankara’da açılacak olan bu alışveriş merkezi sizler için;

Kalite
Eğlenceli vakit
Güven
Demektir.

Böyle büyük ve sağlam bir projenin tabi ki yapısal ve içsel özellikleri de oldukça büyüktür. Tabi ki tüm özelliklerinden bahsetmemiz imkansiz. En azından sizleri bir fikir sahibi edebilecek kadar, belli başlı özelliklerinden bahsedebiliriz. Toplamda 5 kattan oluşan açık ve kapalı bir otoparka sahiptir. Bu otopark 3 bin araç kapasitesine sahiptir. Sinema salonu ise 11 odalıdır ve oldukça konforlu salonlara sahiptir. 2.600 metrekarelik oyun alanıyla, çocuklar için ve eğlenmeyi seven herkes için oldukça keyifli zamanlar sunacaktır. Bütün bu özellikler ve bunlar gibi birçok özelliğiyle düşündüğümüz zaman, insanların yeni buluşma noktası olması kaçınılmaz hale geliyor. Hepimiz alışveriş merkezlerinde oldukça çok zaman geçiririz. Özellikle kış aylarında havanın soğukluğuna aldırmadan istediğimiz eğlenceye, alışverişe ya da gezmeye katılabiliriz. Podium Alışveriş Merkezi bunların arasına katılacak. İnsanların yaz kış tercih sebebi olan alışveriş merkezlerinin arasına bir yenisi daha eklenecek.

Podium AVM Kat Planları

Podium AVM Vaziyet Planı

Podium AVM Resim Galerisi

Podium AVM Video Galerisi

Neden Podium AVM Projesi?

Podium AVM Proje Özellikleri

 • Eğlence Merkezi
 • Toplu Taşıma
 • Alışveriş Merkezi
 • Restaurant
 • Cafe
 • Açık Otopark
 • Kapalı Otopark
 • Yeşil Alan
 • 24 Saat Güvenlik
 • Mağaza/Ofis
 • Spor Salonu
 • Fitness Salonu
 • Yürüyüş Alanları
 • Çocuk Parkı
Bu Bölgede İlginizi Çekebilecek Diğer Projeler

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer