|   | 
Point inşaat

Point inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Point inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Point inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Point inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Point inşaat Hakkında

İstanbul merkezli bir firma olan POINT / NOKTA INSAAT LTD ŞTİ. merkez ofisi Beşiktaş ve fabrikası Kavacık da olmak üzere bünyesinde bulundurduğu inşaat mühendisleri, teknik analistleri ve sektördeki teknolojik gelişmeleri takip eden genç, eğitimli, dinamik ve çağdaş kadrosunun sahip olduğu geniş vizyonu, kararlı yapısı ile başarı grafiğini emin adımlarla yükseltmektedir.  

POINT / NOKTA INSAAT, INTERFIX, ISOWEIR sistemlerinin Türkiye genelindeki uygulayıcısı olduğu gibi aynı zamanda, inşaat sektörünün diğer alanlarında da müşterilerine, ortak olduğu, YAPI TEKNOLOJİLERİ , DENDRON ve MOTOSTOR firmaları ile oluşturduğu ortak çözümlerle hizmet vermektedir. Firmamız, Türkiye'nin her köşesinde kurduğu şantiyeleri, genç, eğitimli, dinamik çözüm odaklı kadrosu, kaliteden ödün vermeden, istenilen uygulamayı söz verilen zamanda, sözleşmede yazılan bütün adımlara uyarak tamamlayarak müşterilerine hizmet vermeyi, ana misyonu olarak benimsemiştir. Sağladığımız müşteri memnuniyetimiz başlıca başarı kaynağımızdır ve sizin desteğinizle bu başarıyı devam ettirmek esas amacımızdır.

POINT / NOKTA INSAAT engin tecrübesini eğitimli kadrosuyla birleştirip, dünya pazarında marka olmuş ürünlerini, uygulamadaki başarısından almış olduğu güven ile 10 senelik garanti kapsamıyla Türkiye pazarına sunarak, rekabete çok farklı bir boyut getirmiştir. En ekonomik çözümleri sağlayabileceğimiz stratejik iş ortaklarımızla, büyük projeleri hedeflemiş şirketlere, sürekli gelişen mutlu ve eğitimli insan gücüyle oluşturulmuş, güncel bilgi ile çalışan, müşteri odaklı hizmet anlayışımızı benimsemiş kadromuzla, hep bilinmeyen ve tanınmayan, ancak inşaat sektörünün her alanında yer bulan yaşamı kolaylaştırıcı yenilikleri Türkiye'ye taşımak başlıca vizyonumuzdur.

Tel: 0212 258 8758
Fax: 0212 258 1148
Email: point@pointinsaat.com
Adres: Abbasağa Mah. Yıldız Ihlamur Cad. No:4 İstanbul / Beşiktaş

Point inşaat Projeler Haritası

Point inşaat Projeleri

Point inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer