|   |  Polat inşaat Firması
Polat inşaat

Polat inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1955

  • Proje Sayısı : 9

Polat inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Polat inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Polat inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Polat inşaat Hakkında

Polat İnşaat Tarihçesi 

Polat İnşaat, 1955 yılında İbrahim Polat tarafından bir müteahhitlik firması olarak kurulmuştur.

16 yıl boyunca müteahhitlik firması ile İstanbul'da sayısız konut ve işyeri inşaatına imza atmış olan Sn. İbrahim Polat, 1971 yılında kurumsallaşmanın gelen çağın bir gereği olduğu düşüncesinden hareketle firmasını önce kollektif şirkete, 1977 yılında anonim şirkete dönüştürmüştür.

Kaliteyi, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak benimseyen ve bu değerleri  hareket noktası olarak alan Polat İnşaat, kuruluşundan bu yana konut, işyeri, otel, alışveriş merkezi ve sanayi tesisi inşaatlarında uzmanlaşmış, gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile ve gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın  şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.Mühendislik bilimlerini en yeni teknolojik olanaklarla üretimde uygulayıp müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirmek, yılların deneyimini, insana saygı ilkesiyle buluşturmak ve bu şekilde ekonomiye katkıda bulunmak hedefindeki Polat İnşaat, 21. yüzyılda da kendini yenileme tutkusuyla var olacaktır.

*Polat İnşaat Konut Projeleri

Badur Boğaziçi Evleri, Yeşilköy Polat, Caddebostan Evleri, Bodrumville, 

*Polat İnşaat Residence Projeleri

Polat Port Residence, Maçka PolatPolat Tower, Piyalepaşa İstanbul

*Polat İnşaat Ofis Projeleri

Piyalepaşa İstanbul

Tel: 0212 212 0044
Fax: 0212 213 4347 
Email: info@polatinsaat.com
Adres: Büyükdere Cad. Polat Han No:87 Kat:2 34387 Mecidiyeköy İstanbul / Şişli

Polat inşaat Projeler Haritası

Polat inşaat Projeleri

Polat inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.