|   |  Polat Yol Yapı Firması
Polat Yol Yapı

Polat Yol Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1975

  • Proje Sayısı : 2

Polat Yol Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Polat Yol Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Polat Yol Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Polat Yol Yapı Hakkında

Hakkımızda
 
Polat Yol Yapı San. ve Tic. A.Ş. nin kurulduğu 1975 yılından bugüne kadar elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübeler, oluşturduğu kurum kültürü ve sıkı sıkıya sarıldığı değerleri, mali ve teknik altyapısı, ulusal pazardaki konumunu uluslararası arenaya taşımasını ve dünya çapında tercih edilen bir firma olma yolunda hızla ilerlemesini sağlamıştır.
 
Geleneksel ile Modern Unsurların Bileşimi
 
Şirketimiz, geleneksel unsurlarla bütünleşmiş kurumsal yönetim yaklaşımı ile öne çıkmakta; ulusal ve uluslararası arenada tercih edilen bir marka haline gelmektedir. Ailemizin üç farklı kuşağı ve işinin en iyisi profesyonelleri bir çatı altında harmanlayabilen şirketimiz, hedefe yönelik organizasyonu, kurumsal yönetim yaklaşımı ve geniş makine parkı ile uluslararası iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü bir iş ortağı olarak değerlendirilmektedir.
 
Gücümüzün Kaynağı
 
Gücümüzü her şeyden önce sahip olduğumuz değerlerden almaktayız. Bunun yanında profesyonel yönetim ekibimiz ve tüm çalışanlarımız, makine parkımız, güçlü mali yapımız, en yeni bilgi teknolojilerini ve yapı tekniklerini kullanma becerimiz, standartlara dayalı, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğa odaklı politikalarımız gücümüzün kaynağını oluşturmaktadır.
 
Teknoloji, Kalite, Çevre ve Güvenlik
 
En yeni yönetim ve yapım teknolojilerini kullanarak konforlu, çağdaş ve güvenli bir yaşam ortamı sunmak Polat Yol Yapı iş anlayışının özünü oluşturmaktadır. Bu temel anlayış doğrultusunda taahhütlerini tam zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olan şirketimiz, kalite-çevre-güvenlik ekseninde insan ve doğaya duyarlı politikalarını, uluslararası geçerliliği olan kalite standardı belgeleriyle perçinlenmiştir.
 
Dünyada Polat Yol Yapı
 
Ülkemiz sınırlarının dışında, Azerbaycan, Fas ve Umman'da faaliyetlerde bulunan şirketimiz, çalıştığı bölgelerin hayat kalitesinin yükselmesine katkı sağlayan birçok alt ve üst yapı projesini üstlenmiş, önümüzdeki dönemlerde de kapsama alanını genişleterek daha da büyümeyi hedeflemektedir. Faaliyette bulunduğumuz ülkelerde, bölgenin sosyal, kültürel dokusuna ve tüm yasal mevzuatlara uygun, bölge insanıyla iç içe bir hizmet anlayışıyla ve bir dünya şirketi bilincinde çalışmaktayız.
 
Daha güzel yarınlar için…
 
Hedeflerimize ulaşmak için ilkelerimiz ve değerlerimizin ışığında ilerliyoruz. Ticari olarak kârlı bir şirket olmanın yanında, verimli ve üretken bir şirket olmak ve daha güzel yarınlar inşa etmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI

Günümüzün rekabet ortamında farkı yaratanın insan olduğu bilincinden hareketle, ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren şirketimizde;                        

İş sağlığı ve güvenliği önlemlerini en üst düzeyde koruyarak,
                           
Çalışanların motivasyon düzeyini yükseltmek,
                                   
Şirkete olan bağlılığı ve çalışanlar arası işbirliğini sürekli geliştirmek,
                                   
Şirketimizin ilkeleri ve hedefleri doğrultusunda sahip olduğu insan gücünün sürekliliğini ve etkinliğini sağlayacak İnsan Kaynakları sistemlerini geliştirmek ve sunmak, insan kaynakları politikamızın temel dayanağıdır.

Tel: 0216 325 0686
Fax: 0216 326 0869
Email: info@polatyol.com
Adres: Uzunçayır Yolu Cad. Hamza Polat İş Merkezi No:6 PK:34722 Hasanpaşa İstanbul / Kadiköy

Polat Yol Yapı Projeler Haritası

Polat Yol Yapı Projeleri

Polat Yol Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.