|   |  Polatlar İnşaat Firması
Polatlar İnşaat

Polatlar İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 3

Polatlar İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Polatlar İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Polatlar İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Polatlar İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

"YENİ NESİL YAŞAM" sloganıyla konut sektörünün yeni ikonu POLATLAR İNŞAAT, Şehrin en hızlı değer kazanan bölgelerinde prestijli projeleriyle yükseliyor. Ürettiği tüm konutlarda insan olgusunu ön planda tutan, Polatlar İnşaat 2000’den beri yaklaşık 500 kişiyi konut sahibi yapmış, bir çok önemli projeyi teslim tarihinden önce başarıyla tamamlamıştır.

Sektöründe nitelikli projeleri ve modern mimarisi ile öne çıkaran Polatlar İnşaat, nefes alınabilecek yeşil alanlar spor sahaları, koşu ve yürüyüş parkurları, spa ve fitness merkezleri ile çevreye estetik değerler katmaktadır. Avrupa standartlarında projelerinde deprem simülasyonlarına, rüzgar testlerine ve zemin etütlerine önem veren Polatlar İnşaat tüm projelerinde yatırımcılarına ana artellere bağlantılı ve kolay ulaşım rahatlığı ile avantajlar sağlıyor.

Her projesinde kendine özgü yüksek performansını sergileyen Polatlar İnşaat konut, ofis ve tesis inşaatlarında uzmanlaşarak; projelerini uzmanlık, üstün kalite, ileri teknoloji ile desteklemektedir.

DEĞERLERİMİZ

TEKNOLOJİ BÜYÜK BİR HIZLA İLERLERKEN, BİZ AYNI HIZLA ONU TAKİP EDİYORUZ…

Teknolojinin getirdiği kolaylıkların, hayatın her evresinde olmasından yanayız. Bu sebeple, kendi uzmanlık alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ediyor, değişen ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunarak, sizin de 1. sınıf ve lüks dairelere sahip olmanızı sağlıyoruz.

SAĞLAM BİR KONUT, DAHA AZ MASRAF DEMEKTİR!

Biliyoruz ki; sağlam ve sorunsuz bir konut, daha az masraf demektir. Bu da size, kaybının telafisi mümkün olmayan "zaman hazinesinden" daha çok pay kazandırır.

ÇALIŞMALARIMIZIN TEMELİ, İŞTE BU HİZMET ANLAYIŞINA DAYANIR.

Gelin, sizi de, hakettiğiniz yüksek kaliteli konut projelerinde daire sahibi yapalım.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Polatlar İnşaat, zirveyi hedef değil temel aldığı için kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemiştir. Çünkü “Başarı, Ayrıntılarda Gizlidir”.

Polatlar İnşaat, insana, doğaya, çevreye faydalı, sağlam, dayanıklı ve işlevsel olacağına inandığı projeleri kabul eder. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen İshak İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman zirveyi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak belirlemiştir. Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette, ve hizmette zirve ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır.

Polatlar İnşaat, müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır, tüm süreçlerde her emek verenin, projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır. Polatlar İnşaat, olarak tamamladığımız her yeni projenin yaşamı her zaman daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

Polatlar İnşaat, olarak çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve kârlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal ve diğer şartlara uyumu sağlamak,
İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemlerimizde sürekli gelişmeyi sağlamak,
İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemimizin, kuruluşumuz için, çalışanlar ve taşeronlarımız tarafından benimsenmesi ve uygulanması için gerekli eğitim ve bilinçlendirme faaliyetlerini düzenlemek,
Sistematik bir yaklaşımla tehlikeleri kaynağında yok ederek, yaralanma ve sağlık bozulmalarını en aza indirgemek,
Gerçekleştirilen tüm faaliyetlerde İş Sağlığı ve Güvenliğini en elverişli düzeyde tutmak amacıyla, gerek iş gerekse kişisel korunma için en uygun makine, ekipman ve teknolojinin kullanılmasını sağlamak.

Telefon: 0422 211 5556
Gsm: 0532 561 4939
Gsm: 0537 225 8449
Email: info@malatyapolatlarinsaat.com
Adres: Samanlı Mah. Fahri Kayahan Bulvarı Yılmaz Apt. No: 133 / Kat: 1 Yeşilyurt / MALATYA

Polatlar İnşaat Projeler Haritası

Polatlar İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.