|   |  PolatUS Yapı Firması
PolatUS Yapı

PolatUS Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

PolatUS Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, PolatUS Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve PolatUS Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

PolatUS Yapı Hakkında

Sektörün ihtiyaç duyduğu farklı çözümleri doğru alanlarda ve zamanda üretmek amacıyla kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir şirketiz. Profesyonel yaklaşım ve başarılı proje yönetimi uygulamalarımız ile doğa ve insanı buluşturan, mimari kimliği olan özgün yaşam alanları sunuyoruz. PolatUS Yapı olarak, bir evin sadece barınma amaçlı olmadığına inanıyor, keyifli ve kaliteli yaşam alanları üretmeyi hedefliyoruz. İnşaat sektöründeki imalat ve malzeme alanındaki tecrübemizi, projelerimizde yaşamı kolaylaştıran çözümlerin keşfi için kullanıyoruz.

Görevimiz;
Müşterilerimizin beklentilerini de aşarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kalitenin herkesin hakkı olduğuna inanarak; her ne koşulda olursa olsun kaliteden ödün vermeden çağdaş, çevreye saygılı, optimum çözümlerle işi taahhüt edilen zamanda, kuralına göre ve eksiksiz olarak teslim etmektir. Sadece satış ve teslim sürecinde değil, teslim sonrasında da verilmesi gereken hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirmektir.

Amacımız;
Hizmet verdiğimiz her alanda, yenilikçi, teknolojik gelişmeleri takip eden, çağdaş, çevreye duyarlı, güvenilir ve tüketici haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, dinamik yapısıyla pozitif değişimi özümseyen lider bir kurum olmaktır. Büyüme ve gelişmeyi sürekli kılarak, uluslararası arenada da ülkemizi ön sıralarda temsil etmektir.

Tel: 0216 632 5995
Fax: 0216 632 5419
Email: info@polatus.com
Adres: İnkılap Mh. Küçüksu Cd. Işık Sk. No:2  34764  İstanbul / Ümraniye

PolatUS Yapı Projeler Haritası

PolatUS Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.