|   |  Pozan İnşaat Firması
Pozan İnşaat

Pozan İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 1

Pozan İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Pozan İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Pozan İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Pozan İnşaat Hakkında

Kurumsal

HAKKIMIZDA
POZAN İNŞAAT
Doğal Yaşamın Mimarı

2004 yılında alt yapı projeleriyle faaliyetine başlayan firmamız; 10 yıllık süreçte alt yapı, taahhüt, proje tasarımı ve telekominikasyon sistemleri kurulumu ve bakımı işlerini başarıyla tamamlamıştır. 2016 yılından itibaren faaliyetlerini Pozan İnşaat LTD. ŞTİ. çatısı altında toplayan firmamız, İzmir Kemalpaşa’da Türkiye'nin ilk modern köy konseptine sahip Kordelya Park Projesinin üretimine başlamıştır.

Pozan İnşaat yaptığı tüm çalışmalarda “müşteri memnuniyeti” ve “toplam kalite yönetimi” anlayışını kendisine ilke olarak benimsemiştir. Buna uygun olarak projenin başlangıcından sonuna kadar her safhasında kaliteyi birinci planda tutarak tüm süreç boyunca ilişki içerisinde olduğu kurum ve kişiler ile ilkeli ve sağlam birliktelikler kurarak çevreye duyarlı, yüksek prestijli projeler üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz
Pozan İnşaat olarak ürettiğimiz konutlara sadece bina gözüyle bakmıyor, aslında insanların hayatlarını inşa ettiğimiz biliyoruz. Herkesin mutlu bir hayat süreceği modern yapılarda her türlü konforun düşünüldüğü konutlar üretiyor, sağlam ve sağlıklı yaşam alanlarını insanların hizmetine sunuyoruz. İnsanların gerçek mutluluğu yakalayabilmeleri için sevdikleriyle huzurlu ve güvenli bir yaşam sürmeleri için çalışıyoruz.

Vizyonumuz
İnsanlarımızın her zaman en iyiyi hak ettiklerine inanıyor, temeli insana ve doğaya saygı ile atılan modern projeler üretiyoruz. Bu doğrultuda ülkemizin ve güzel İzmir’imizin gelişiminde her geçen gün daha fazla katkıda bulunmayı hedefliyor, hayata geçirdiğimiz projelerimizde doğa dostu modern yaşamın temellerini atıyoruz.

Tarihçemiz
2004 yılında altyapı proje faaliyetlerine başlayan Pozan İnşaat, Türk Telekom başta olmak üzere ülkemizin çok sayıda önemli kurumunun teknolojik alt yapı ve proje üretimini üstlenmiş ve başarıyla sonuçlandırmıştır. 2016 yılından itibaren kendi projelerini üreterek inşaat sektörüne adım atan Pozan İnşaat, sürdürülebilir doğa dostu modern yaşam alanları üretmektedir.

FAALİYET ALANLARI

TELEKOMÜNİKASYON ALT YAPI VE KULE BAKIM ONARIM İŞLERİ

Konusunda deneyimli kadrosu ve tamamı tüm bölge şartlarında çalışabilecek kapasitede araç ve ekipmanı ile Montaj-Bakım-Onarım konusunda kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

TAMAMLANAN PROJELER

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. bünyesinde Batı-I, Güney-1 ve Güney-2 Bölge Müdürlüğü sorumluluk sahasında DEKA DİGİTAL A.Ş çözüm ortağı olarak 53 adet çelik kule bakım onarım işleri.

Politikamız
Güzel ve mutlu bir gelecek için bugünden çalışmaya başlamak gerekiyor. Biz de Pozan İnşaat olarak geleceğin Türkiye'sinin ihtiyaçlarını bugünden öngörerek, gerekli yapılanmaları ve adımları gecikmeden atmak için faaliyet gösteriyoruz. Tüm personelimizi sağlık ve çevrenin korunması konularında bilinçlendiriyor, gerekli görüldüğünde ilgili eğitimin verilmesini sağlayarak etkin çalışanlar yetiştiriyor ve hep beraber projelerimizi hayata geçiriyoruz. İnsan odaklı işlerin ancak insanlarla üretileceğinin bilinciyle hareket ediyor ve takım çalışması ruhunu oluşturup verimliliği en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Oluşturduğumuz ekip ruhumuzla kaliteli, güvenli ve nitelikli yapı-inşaat üretiminde bulunmak ise en öncelikli hedefimiz.

Telefon: 0232 374 5454
Fax: 0232 374 5454
Email: bilgi@pozaninsaat.com
Adres: Kazımdirik Mh., Mustafa Kemal Cd. No:51 K:1 D:3 Bornova / İZMİR

Pozan İnşaat Projeler Haritası

Pozan İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.