|   |  Prestij Grubu Firması
Prestij Grubu

Prestij Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 1992

  • Proje Sayısı : 2

Prestij Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Prestij Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Prestij Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Prestij Grubu Hakkında

Kurumsal

Hakkımızda

Prestij Grubu
21.yüzyılı şekillendiren keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak amacıyla çalışan Prestij Grubu, 1992 yılında yönetim kurulu başkanımız Mustafa Sarıoğlu tarafından kuruldu. 25 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren grubumuz, belirlediği hedefler üzerinde yükselişini aynı heyecanla sürdürüyor.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Prestij Grubu, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Otomotiv, inşaat ve gayrimenkul, sektörlerinde faaliyet gösteren Prestij Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanısıra, yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürüyor. Grup iki yüzü aşkın çalışanıyla müşterilerine dinamik bir insan kaynağı ile hizmet veriyor.

Prestij Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde Türkiye’yi bütün dünyada temsil ediyor. Prestij Grubu, otomotiv sektöründe 2.el ve 0 km lüks binek otomobil ve lüks arazi taşıtları konusunda engin deneyimlere ulaşmıştır.Bu sayede Türkiye’nin en büyük kurumsal ve köklü firmalarıın araç porföylerini yönetmektedir.Aynı zamanda grup inşaat sektöründe yaptığı yatırımlar ve öncülük ettiği projeler sayesinde sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Prestij Grubu’nun yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtıyor. Prestij Grubu, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetiliyor.Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Prestij Grubu, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlıyor. Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Prestij Grubu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor. Prestij Grubu standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.

Tarihçe
Mustafa Sarıoğlu’nun 1992 yılında otomotiv sektörüne attığı adım ve Yön. Kur. Bşk. Yrd. Hamit Can Sarıoğlu’nun 2016 yılında inşaat sektörüne attığı adım aynı zamanda bugünkü Prestij Grubu’nun başlangıcı idi. Prestij Grubu, Mustafa Sarıoğlu ve Cafer Tayyar Sarıoğlu’nun liderliğinde bütün takım arkadaşlarıyla ilk günkü heyecan ve hırsla, başarılarıyla arkasında iz bırakarak devam etmektedir.

Bugüne kadar otomotiv ve inşaat sektöründe birçok yatırım ve projelere imza atıldı. İstanbulda bulunan 2000m2 showroom ile 2.el ve 0 km otomobil satışında sektöre yeni bir bakış açısı kazandıran Prestij Grubu aynı zamanda inşaat sektörüne yaptığı yatırımlar ve başarılı projeler sayesinde içerisinde bulunduğu sektörlerde farklı bir konuma ulaştı.

Araştırmacı ve yenilikçi ruhumuz. Daima yapmış olduğumuz işin arkasında olmamız ve müşteri memnuniyetini sağlamamız Prestij Grubunu bu günlere taşımıştır. Planlarımızı geleceğe dair yapıyoruz ve yarattığımız değerlerin farkındayız. Bundandır ki, Prestij Grubu kendine has çizgisini daima yansıtmıştır.

Başkanın Mesajı
Biz Prestij Grubu olarak otomotiv ve inşaat sektöründe yıllardır güvenle hizmet vermekteyiz.Hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış modern mimarı adı altında yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Kendimizi topluma karşı sorumlu hissediyoruz yalnızca inşaat ve otomotiv sektöründe değil ; eğitim ve çevre anlamında da topluma katkıda bulunmayı kendimize görev edindik. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım gençlerimizin geleceğine yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, Prestij Grubu olarak müşterilerimizin yaşam standartını yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.

Mustafa SARIOĞLU
Prestij Grubu Yönetim Kurulu Başkanı

İnsan Kaynakları Politikası
İşe alım politikamızın temelini, ihtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlayarak kurum değerleri ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur. En doğru yerleştirmenin yapılabilmesi için pozisyonlar bazında belirlenmiş kriterler ve metotlar kullanılır. İşe alım faaliyetleri yıllık plan dâhilinde gerçekleştirilmekte olup, süreç adımları standart ve şeffaf bir şekilde yapılandırılmıştır. Kurumumuzda başarılı olan her çalışan, başarısını devam ettirdiği sürece en üst kademeye kadar yükselme şansına sahiptir. Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak, kurum içinde yatay ve dikey kariyer olanaklarını çalışanlarımızla paylaşırız.

Kalite Politikası
Prestij grubu olarak, müşteri taleplerini daima ön planda tutarak araştırmacı, kaliteyi yaşam biçimi olarak gören, takım ruhu taşıyan, beceri ve yeteneklerini şirket genelinde kullanabilen kaliteli insan kaynağını en önemli değerimiz haline getirerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

Çevre Politikası
Prestij Grubu olarak, faaliyetlerimizin tüm aşamalarında; atıkların azaltılması ve geri kazanım yolu ile hava, su, toprak kirlenmesini önleyerek çevrenin korunmasını sağlamak ve doğal kaynak kullanımını azaltarak mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelerek etkin bir çevre yönetim sistemi geliştirip, ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuatlara uygun şekilde, resmi kurumlar, sivil toplum kuruluşları ve diğer paydaşlarımızla iletişim ve işbirliği içinde korumak ve sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.

ISG Politikası
Prestij grubu olarak, faaliyetlerimizin bütün aşamalarında; sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı oluşturarak güvenlik performansımızı artırmak, takım ruhu ile İSG hedeflerimiz doğrultusunda tüm çalışanların eğitimini ve katılımını sağlayarak risk ve kaza oluşumunu azaltmak, yürürlükte bulunan yasa ve mevzuatlarla uyum içerisinde sürekli iyileşmeyi gerçekleştirmektir.

Prestij Grubu Projeler Haritası

Prestij Grubu Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.