|   |  Prestij Yapı Firması
Prestij Yapı

Prestij Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Prestij Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Prestij Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Prestij Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Prestij Yapı Hakkında

Çalışma Sistemimiz 

Prestij Yapı  Çalışanları, Ortak Değerlerde bir araya gelerek, çalışmalarını yürütürler ;

 Yenilikçilik : Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir. 

Özdisiplin: Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Prestij yapı için müşteri en önemli öz varlıktır, firmamızın  öncelikleri arasında ilk sıradadır ve  yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur. 

Sosyal Sorumluluk: Prestij yapı taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir. 

Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek firma  içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir. 

Güvenilirlik: Konut gibi kalıcı değerler üreten Prestij yapı güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve  bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Faaliyet Bölgelerimiz 

Prestij yapı, Körfez'de, Altınoluk, Güre, Akçay, Edremit Bölgelerindeki tamamlanmış ve devam eden projeleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Misyonumuz 

Bünyesinde oluşturduğu tecrübeli teknik kadrosu ile çalışmalarını sürdüren Prestij Yapı, faaliyetlerine başladığı ilk günden beri kalitesinden ödün vermeyerek, projelerini çağın gerekliliklerine uygun bir şekilde sürdürmek;

Gerek konut, gerekse iş alanları için; konforlu ve kaliteli inşaat dendiğinde tercih edilen bir marka olarak Prestij yapı; müşterilerinin talepleri ile de orantılı olarak, çok sayıda projeye imza atmak.

Vizyonumuz 

Faaliyet gösterilen inşaat sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Yerel ölçekte kazandığı başarıları Körfez Bölgesinde en üst düzeye taşımak ve İnşaat Sektöründe potansiyel olarak en önde gelen isimlerinden olmak.

Hakkımızda

Müşterilerine huzurlu, güvenli ve prestijli  mekanlar sunmak amacını ilke edinen Prestij, yapı  faaliyetlerine 2005 Yılı'nda Edremit Körfezi'nde başlamıştır.

Bünyesinde oluşturduğu tecrübeli teknik kadrosu ile çalışmalarını sürdüren Prestij Yapı, faaliyetlerine başladığı ilk günden beri kalitesinden ödün vermeyerek, gelişmesini cağın gerekliliklerine uygun bir sekılde sürdürmektedir.
 
Doğruluk, Dürüstlük ve açıklık ilkelerini benimseyerek; müşterileri için en doğru çözümleri üretmek, modern çağımızın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek kaliteli yaşam alanları oluşturmak öncelikli prensibidir...
 
Gerek konut, gerekse iş alanları için; konforlu ve kaliteli inşaat dendiğinde tercih edilen bir marka olarak Prestij yapı; müşterilerinin talepleri ile de orantılı olarak, çok sayıda projeye imza atmıştır.
 
Prestij yapı, Altınoluk, Akçay ve Edremit'te yapmış olduğu ve devam eden projeleriyle, sizlere prestijli bir yaşam ve kazançlı bir yatırımın kapılarını açıyor.

Mühendislik 

Prestij Yapı, sizlere sunduğu yapıların teknik proje çözümlerini,  kurucu kadrosu içindeki inşaat mühendisi ile gerçekleştirmektedir.

Teknik bilgi danışmanlığı için, bize aşağıdaki numaraya ulaşabilirsiniz.

İnş. Müh. Uğur YANKIR

0536 214 1610

Telefon: 0536 493 0117
Telefon: 0536 214 1610
Email: info@prestijyapiinsaat.com
Adres: İskele Mahallesi Akçam caddesi Tekin İş Hanı Kat:1 Altınoluk /Edremit / Balıkesir / Türkiye

Prestij Yapı Projeler Haritası

Prestij Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.