|   |   | 

Profilo Cross Flow’un Aqua Mavisini Tanıttı

Kalabalık çocuklu aileler, evini her gün süpürenler, pratik toz konteyner’lı süpürge isteyenler Profilo’nun Aqua Mavisi CrossFlow Teknolojili Süpürgesi ile tanışıyor...

Profilo Cross Flow’un Aqua Mavisini Tanıttı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ilk çıktığı günden bu yana tüketicisini kusursuz temizliği ile kendisine hayran bırakan VC9PT2202 CrossFlow Elektrikli Süpürgesi Aqua mavi rengiyle yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.Özel toz ayırma sistemi CrossFlow™ teknolojisi, ProFiltre HEPA filtreleme sistemi ve güçlü motoru ile Profilo CrossFlow VC9PT2202 elektrikli süpürge şimdi kırmızının yanında deniz mavisi rengiyle evlere yaz ferahlığı getiriyor.
Tüketiciler kırmızı rengiyle çok sevilen CrossFlow Teknolojili süpürgenin deniz mavisi “Aqua” rengine kayıtsız kalamayacak!

Profilo VC9PT2202 Elektrikli süpürge de evlerde yüzde 100 temizliği garantileyen özel toz ayırma sistemi CrossFlow teknolojisine sahip. Çarpıcı “Aqua Mavisi” rengiyle görenleri kendisine çeken süpürge hijyeni garantileyen ProFiltre HEPA filtreleme sistemi ve güçlü motoruyla da tozları içine hapsediyor.

Pratik toz konteynerı sayesinde toz haznesi kolayca boşaltılıyor

Profilo VC9PT2202 elektrikli süpürgede havadan ayrıştırılan tozlar, kolayca boşaltılabilen net 1,9 litre kapasiteli konteynere yönlendiriliyor. Şeffaf konteyner kolayca çıkarılıp boşaltılabiliyor ve rahatlıkla temizlenebiliyor. Süpürgenin ana gövdesinde yer alan seperatör içinde, yüksek toz tutma gücüne sahip özel ayırıcı bir filtre bulunuyor. İleri teknoloji ile geliştirilen bu filtre, uzun aralarla ve sadece ıslak bir bez ile kolayca temizlenebiliyor.

Kırmızı rengiyle olduğu kadar Aqua rengiyle de tüm dikkatleri üzerine çekecek Profilo VC9PT2202 Elektrikli süpürge tüm Profilo Yetkili Satıcılarında!

Aqua Mavi renkli Profilo VC9PT2202 elektrikli süpürge özellikleri

Kompakt dizayn
Güçlü, temiz, hızlı ve torbasız
En verimli toz ayırma işlemi için “CrossFlow sistemi”
Güç: 300-max. – 2200 Watt
ProFiltre Hepa filtreleme sistemi
Hem cihazı kaldırma hem de boşaltma sırasında kolay kullanım
Konteyner kapasitesi: 1.9 l
Elektronik emiş gücü ayarı
Ergoplus tutma yeri
Sürgü tuşlu teleskobik boru
Halı ve sert zeminler için süpürme başlığı (genişlik:260 mm)
2 aksesuar: Mobilya ucu ve dar aralık ucu
Dikey ve yatay park etme özelliği
Otomatik kablo toplama özelliği
Etkinlik alanı yarıçapı: 10 m

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer