|   |   | 

Profilo’dan Müthiş Kampanya

Tüketiciye yönelik fark yaratan kampanyalarıyla dikkat çeken Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketicilere yönelik kampanyalarıyla ses getirmeye devam ediyor...

Profilo’dan Müthiş Kampanya

Profilo’nun ilk kez bulaşık makinesi ile tanışacak olan ancak çekinenlere seslendiği Haziran ayına özel iade kampanyası, yoğun talep üzerine uzatıldı. Kampanyadaki sürenin uzatılmasıyla birlikte 31 Temmuz’a kadar satın alınan makineler 31 Ağustos’a kadar iade edilebilecek.

Kampanyaya göre tüketiciler, Profilo’dan aldıkları bulaşık makinesini 1 ay boyunca deneyebilecek ve isterlerse gerekçe göstermeden 1 ay sonunda ürünü iade ederek paralarını geri alabilecekler.

Tüketiciyi el üstünde tutan ve büyük yankı uyandıracak kampanyaya katılımın 30 Haziran 2014 olan son günü de yoğun talep nedeniyle bir ay daha uzatılarak 31 Temmuz’a çekildi. Buna göre 31 Temmuz’a kadar Profilo’dan bulaşık makinesini satın alarak montajını yaptıran tüketiciler, 31 Ağustos gününe kadar makinelerini iade edebilecek.

Tüketicilerinin ihtiyaçlarına ve kullanım alışkanlıklarına önem veren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, her evin ihtiyacını her zaman en cazip kampanya seçenekleriyle karşılamaya devam ediyor.

 Bulaşık makinesi gerekçe göstermeden iade edilebilecek!

Su ve enerji tasarruflu bulaşık makinelerinde kaçırılmayacak bir fırsat sunan Profilo, bu kampanyayla tüketicilere bulaşık makinelerini tam bir ay boyunca deneyip sonrasında geri iade etme şansı tanıyor. Profilo’nun markasına ve ürünlerine duyduğu güveni ve tüketiciye verdiği benzersiz değeri göstermesi bakımından önem taşıyan bu sıra dışı kampanyası 31 Temmuz’a dek sürecek. Kampanya ile birlikte Haziran ayında en çok bulaşık makinesi satılan iller ise İstanbul, Gaziantep, Kütahya, Ankara oldu.

 

Profilo bayileri tarafından tüketiciye satılan, fatura tarihi 01 Temmuz 2014 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında olan ve montajı yapılan bulaşık makinesi ürünlerini kapsayacak olan kampanya, faturası 01 Temmuz 2014 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında kesilen fakat montajı yapılmayan ürünler için geçerli olmayacak.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer