|   | 
Profilo Holding

Profilo Holding

  • Kuruluş Tarihi : 1954

  • Proje Sayısı : 2

Profilo Holding, konut, ofis ve residence projeleri, Profilo Holding hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Profilo Holding ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Profilo Holding Hakkında

1954 yılı başlarında Türkiye'de ilk kez profil doğrama işini gerçekleştirerek kurulan ve adını bundan esinlenerek alan Profilo, az sayıda çalışanı ve birkaç yüz metrekarelik kiralık işyeri ile yola çıktığında ülke yenileşme ve gelişme sancıları içindeydi.

O günlerin bugün de yaşatılan heyecanı ile kaliteye inanan, hiç vazgeçmediği "yenilikçilik" ilkesinin gereği olarak teknolojiyi süratle izleyen ve hitap ettiği tüketici kitleye en iyiyi sunma çabalarını sürdüren Profilo Grubu, hiç değiştirmediği ilkeleri ile hep "ilk" leri üreterek gelişti, güçlendi.

Zaman içinde, Profilo Grubu dayanıklı tüketim malı üretimine yöneldi. Yeni dönemini soğutucu ile başlatan ve elektrikli ev aletleri ile sürdüren firma, elektronik ürünlerin hemen her çeşidini üreten dev entegre tesislere sahip oldu.

Profilo, 1971 yılı sonlarında Profilo Holding A.Ş.'nin oluşumuyla holding çatısı altında yapılandırdığı bağlı şirketleri ve grup ortaklıklarıyla bugün, elektronik cihazlardan savunma sanayii ve tele-komünikasyon cihazlarına, elektrikli küçük ev aletlerinden gemi ve yat inşaatına, emaye bobin telinden alüminyum ve metal ürünlere, satış sonrası hizmetlerden ambalaj sanayiine, ihracat ve ithalattan sigorta acenteliğine kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir. 6.000 dolayında personel istihdam eden Profilo Grubu, ürünleri yaklaşık 20.000 kişi tarafından pazarlanan, canlı dinamik bir organizma olarak ülke insanına ve ekonomisine katkı sağlayıp, güç vermektedir.

Tel: 0212 274 3300
Fax: 
Email: info@profiloholding.com.tr
Adres: Cemal Sahir Sokak No:26-28 Mecidiyeköy İstanbul / Şişli

Profilo Holding Projeler Haritası

Profilo Holding Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer