|   |  Prokar Yapı Firması
Prokar Yapı

Prokar Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Prokar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Prokar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Prokar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Prokar Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Sektörde 19. Yılını dolduran Prokar Yapı son 12 yılında sadece Gayrimenkul geliştirme konusunda yoğunlaşarak özellikle Ankara’ da farkındalık yaratan projelere imza atmıştır.

Özel kulvarı olan az katlı yatay yapılar alanında ‘ insanı doğadan soyutlamamak ‘ adına birçoğunuzun hayalindeki müstakil ev isteğini karşılamak üzere insani değerler temelinde yaşam alanları sunmaya gayret göstermektedir. Bu sebeple bahçe hayatını sevenler projelerimizi tercih etmektedir.

Prokar Yapı teslimini yaptığı projelerde, kullanım aşamasında çıkabilecek kusur ve problemler için müşterilerine her türlü desteği verir. Site Yönetiminin oluşması, güvenlikten bahçe bakımlarına kadar her türlü ihtiyacın giderilerek konut sahiplerinin rahat bir yaşama başlaması ve sürdürmesi Prokar Yapı’ nın özen gösterdiği konular arasındadır.

FAALİYET ALANLARI

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Şehrin gelişen ya da kısa zamanda gelişmeye müsait bölgelerinde özel iş geliştirme ekibi ile arazi araştırmaları yaparak konut projeleri oluşturan Prokar Yapı, bir yandan müşterilere kaliteli yaşam alanları sunarken bir yandan da kısa vadede yüksek kazanç değeri elde etmelerini sağlamaktadır.

ÇELİK YAPILAR

Prokar Yapı 150.000 m² İnşaat alanına sahip 500’ ün üzerinde konut sayısı ile Ankara’ da en fazla çelik konut yapan İnşaat firmasıdır. Çelik Yapı sistemleri dâhilinde bir yapıya ait tüm safhaları organize edebilecek bilgi, birikim, profesyonel kadro ve teçhizata sahip olan Prokar bu segmentteki yapıları anahtar teslim taahhüt edecek yapıdadır.

POLİTİKALARIMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm çalışanların katılımı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
Ürün teslimini zamanında yapmak,
Müşteriye taahhüt ettiği imalatları eksiksiz yerine getirmek,
Konut sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek kalite ve estetik açıları projelerine yansıtmak,
Geçmişten gelen tecrübemizle müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak çözümler üretmek,
Çevreye duyarlı, insana, doğaya saygılı inşaatlar yapmak,
İnsanı doğadan soyutlamayan, insanları mutlu edecek bahçe hayatını, yeşili ön plana çıkaracak projelere öncelik vermek.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Gelecek kuşaklardan ödünç aldığımız çevremizin korunması için her türlü çabayı gösterir. Projelendirme ve malzeme seçimlerini yaparken suyun, havanın ve toprağın kirlenmesini önlemek için her türlü gerekli özeni gösterir.

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Yürürlükteki İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası Mevzuatına uyarak iş sağlığı ve güvenliği için tüm tedbirleri alır. Müşteri memnuniyeti kadar çalışanlarının memnuniyetini de önemser.

Telefon: 0312 439 7033
Fax: 0312 439 7043
Email: info@prokaryapi.com
Adres: Beytepe Mahallesi Piri Reis Caddesi No: 2/10 Çankaya / ANKARA

Prokar Yapı Projeler Haritası

Prokar Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.