|   |  Promas İnşaat Firması
Promas İnşaat

Promas İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Promas İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Promas İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Promas İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Promas İnşaat Hakkında

Promas İnşaat Hakkında
 
Misyonumuz
PROMAS İNŞAAT Tic. Ltd. Şti. kurucu ortaklarının kendi ihtisas alanlarında deneyimlerle kazanılmış olan bilgi birikimini daima yeni teknolojilerle hayata geçirebilmek ve kendi sahasında kazanmış olduğu potansiyeli sizlerle paylaşmak arzusuyla her türlü altyapı, üstyapı ve sanayi tesisleri bünyesinde; alanlarında taahhüt anlamında tek bir kurumsal yapı altında değişik uygulama alanlarında hizmet vererek müşterilerinin en geniş isteklerinden en küçük ihtiyaçlarına kadar cevap verebilmeyi, müşteri memnuniyetini birinci öncelikli hedefi kabul ederek , tum ihtiyaçlarına karşılayıp kalıcı projelere imza atmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir.
 
Vizyonumuz
PROMAS İNŞAAT Tic. Ltd. Şti. olarak, her projenin kendine has özelliğine, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre, şirket genel denetim mekanizmaları ve ilkeleri doğrultusunda belirlenecek organizasyonunu kurarak, yukarıda genel hatları çizilmiş uygulama alanlarından birisinin tek bir sisteminden tamamının tüm sistemlerine kadar olan geniş bir yelpazede eksiksiz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız
 
Altyapı İşleri
İçmesuyu
Muhtelif çaplarda ( PE100 , CTP, Çelik Boru) isale hatları, şebeke hatları ve bunlara bağlı sanat yapıları inşaasında deneyimli teknik ekip ve personelleriyle bir çok projelere imza atmıştır.
 
Sulama
Muhtelif ebat ve kullanım yerlerinde sulama kanalları ve sanat yapıları inşa etmiştir.
 
Üstyapı İşleri
Promas İnşaat altyapıdaki tecrübesinin yanında üstyapılarda da bir çok projeye imza atmıştır.
 
Endüstriyel Yapı İşleri
Promas İnşaat endüstiriyel yapılardaki tecrübesiylede birçok projede deneyimli teknik personelleriyle yine yerinde etkili çözümlerle göz doldurmuştur.
 
Atıksu
Promas İnşaat kurucuları atıksu inşaatı işlerinde de muhtelif çaplarda ( PE100 , CTP, Çelik Boru,Beton ve betonarme, Korege vb) terfi hatları, şebeke toplayıcı ve iletim hatları ve bunlara bağlı terfi merkezleri vb sanat yapıları inşaatlarında başarılı görevler yapmışlardır.
 
Arıtma
Atıksu Arıtma İnşaatı 10.000 m3 ve İçmesuyu Arıtma İnşaatı 30.000 m3 ve 20.000 m3 olmak üzere iki adet içmesuyu kum filtresi inşaatında teknik personel ve ekiple güzel bir çalışmaya imza atmıştır.

Tel: 0216 344 1345
Fax: 0216 344 1345
Email: info@promasinsaat.com
Adres: Atakent Mah. Güleryüz Sokak. No:82/1 İstanbul / Ümraniye

Promas İnşaat Projeler Haritası

Promas İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.