|   |   | 

Propa’dan İstanbul’a 400 Milyon Liralık Yeni Yatırım

A Plus projeleriyle yaşama değer katan Propa İnşaat, bu yıl Zincirlikuyu, Kartal ve İstinye’de toplam satış değeri 400 milyon lirayı aşacak gayrimenkul yatırımı yapacak.

Propa’dan İstanbul’a 400 Milyon Liralık Yeni Yatırım

Şehrin göbeği Zincirlikuyu’da lüks detaylarla donatılmış rezidans, doğa ve denizin birleştiği İstinye’de yeşil bina konseptli rezidans ve İstanbul’un yeni yıldızı Kartal’da konut, home office ve ticari birimlerden oluşan çok özel bir projeyi hayata geçirecek.

Ağırlıklı olarak konut, rezidans ve ofis inşa eden Propa İnşaat, tüm projelerini kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriyor. Kalite, konfor ve lüksün bir arada sunulduğu projeleri için özel lokasyonlar seçen şirket, yaşamak ya da yatırım yapmak isteyen müşterilerine her zaman en doğru projeleri sunuyor. Bu yıl için hedef büyüten Propa İnşaat, İstanbul’un en çok tercih edilen bölgelerinde yapacağı projelerle 2016 yılına imza atacak.

Hayata geçirdikleri projeleri yaşam kalitesinden ödün vermeyenlere özel “Plus” konseptiyle inşa ettiklerini belirten Propa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Reşit Özçiçekşunları söyledi: “Müşterilerimizin memnuniyeti için en ince ayrıntıların bile düşünüldüğü projelerimizde en iyi markaları kullanarak hayata değer katıyoruz. Ürünlerde olduğu kadar hizmette de en iyi kaliteyi hedeflediğimizden dolayı projelerimizin işletmesini yönetim şirketimiz üstleniyor. Böylelikle hem hizmet kalitesinden emin oluyoruz hem de dışarıdan bir şirkete göre aidatlarda ciddi bir tasarruf sağlamış oluyoruz”.

Proje yapacakları arsaları daha çok satın almayı tercih ettiklerini belirten Özçiçek“Zincirlikuyu’da 150 milyon lira satış değerine sahip Propa Plaza projemizde satış ve kiralamalar tamamlandı. Aynı bölgede kendi arsamızda yapımı devam eden ve 60 milyon lira satış değerine sahip Plus Residence projesinde ise satışlar devam ediyor. Bu yılsonunda teslim edilecek projemizde 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerimiz mevcut. Merkezi konumu ile her zaman tercih sebebi olan Zincirlikuyu’daki 5. projemiz için de hazırlıklara başladık. 1.500 metrekare arsada 2 bloktan oluşacak yeni projemizde 1+1 ve 2+1 daireler inşa edeceğiz” diyerek açıklamalarına devam etti.

İstanbul’un markalı konut, ofis ve rezidanslarının yeni gözdesi haline gelen Kartal’da çok özel bir projenin inşasına bu yıl içinde başlayacaklarını da söyleyen Özçiçek, “Konut, home office ve ticari birimlerden oluşacak Kartal projemiz konumu ve mimarisi ile ön plana çıkıyor. 7.500 metrekare arsa büyüklüğüne sahip ve E-5’e 100 metre cepheli olan projenin satışına Nisan’da başlayacağız” dedi.

Çevreye ve insana saygılı projeler geliştiren Propa İnşaat, 2016 yılının ikinci yarısında yeşil bina konseptinde İstinye’de lüks bir rezidans projesi de hayata geçirecek. Her biri 4 daireden oluşan yatay mimariye sahip 10 bloktan oluşacak projede tüm daireler 3+1 olacak.

Yeni Proje Haberleri

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Veyisefendi konutları’nın temeli atıldı
  Veyisefendi konutları’nın temeli atıldı

  Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde yürüttüğü konut seferberliği devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin yeni konut projesi Veyisefendi Konutları’nın temeli düzenlenen törenle atıldı.

 • Seha Yapı’dan Yeni Konut Projesi
  Seha Yapı’dan Yeni Konut Projesi

  Seha Yapı, Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı’nın Konya’daki toplam büyüklüğü 42 bin 558 metrekare olan 3 arsa için açtığı ihaleyi 38,4 milyon TL teklif ile kazandı.

 • STCA Gayrimenkul'den Kartal'a 5 proje gelecek!
  STCA Gayrimenkul'den Kartal'a 5 proje gelecek!

  Sabiha Gökçen Havalimanı, Osmangazi Köprüsü, Marmaray, metro, deniz oto-büsü gibi ulaşım hatlarının tam merkezinde olması nedeniyle İstanbul’un en gözde ilçesi konumuna gelen Kartal, amortisman süresinin 18 yıl olmasıyla da konut alıcısının yüzünü güldürüyor. Kartal Atalar’da Yuvam Kartal’dan sonra Kartallife-Atalar projesiyle büyük ses getiren STCA Gayrimenkul, Kartal’da 3 yıl içerisinde 5 yeni proje daha hayata geçirecek.

 • Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı Zer Göztepe
  Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı Zer Göztepe

  Ceylan İnşaat, inşaat sektöründeki tecrübesini Fikirtepe’ye yeni bir bakış açısı getirdiği Zer Göztepe ile taşıyor. İlbank, KİPTAŞ ve Ceylan İnşaat’ın bilirkişiliğiyle ortaya çıkan proje; 675 konuttan meydana gelecek 360 derece bir yaşam projesi olarak yükselmeye hazırlanıyor.

 • İki Evinpark projesinde ön satışlara başlandı
  İki Evinpark projesinde ön satışlara başlandı

  Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığıyla İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de hayata geçirilen ‘Evinpark Ada & Tepe’ ve Kadıköy Fikirtepe’de yükselen ‘Evinpark Kadıköy’ projesinde lansman öncesinde 0,88 faiz ve 120 ay vade avantajlarıyla ön satışlara başlandı.

 • Mesa Gökada Projesi İçin Ön Talep Süreci Başladı
  Mesa Gökada Projesi İçin Ön Talep Süreci Başladı

  Konutta ‘kalite’ ve ‘güven’in markası MESA, Anadolu Yakası’nda Projeleri ile yükselmeye devam ediyor. Maltepe’de başlayacak projesi GÖKADA için ön talep başvurularını almaya başladı. Eşsiz Adalar Manzarası ve tertemiz orman havasıyla Mesa GÖKADA Projesi için ön talepte bulunanlar, konut seçimi ve lansman fırsatlarından yararlanma ayrıcalıklarına şimdiden sahip olabilecekler.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer