|   | 
Quattro Proje

Quattro Proje

  • Kuruluş Tarihi : 2014

  • Proje Sayısı : 1

Quattro Proje, konut, ofis ve residence projeleri, Quattro Proje hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Quattro Proje ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Quattro Proje Hakkında

Hakkımızda

Quattro Proje, 30 yılı aşmış bir geçmişe sahip olan ve faaliyetlerine bir çok inşaat, proje, alt yapı ve taahhüt işleri sığrıdan Bülbüloğlu ve Yazıcı İnşaat’ın 2014 yılında daha yenilikçi,  çağdaş ve sürdürülebilir yapılara imza atma hedefleriyle kuruldu. Kısa zaman içerisinde dış yatırımcılarında dikkatini çekmesi ile beraber şirketin belli bir hissesi yabancı yatırımcılara satılarak daha güçlü bir yatırımın eseri son halini aldı.

 

Quattro Proje, müşteri odaklı ve güven merkezli anlayışı ile temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, sosyal ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanlarının inşa etmek, doğru lokasyon seçimiyle hızla değerlenen projeler geliştirmek ve yatırımcılarına istikrarlı bir şekilde kazandıran projeler üretmek vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Quattro Proje olarak çevreye karşı duyarlı ve doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına projeler sunuyoruz. Müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek projeler inşa etmeye devam edeceğiz.

Yönetimin Mesajı

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

 

Quattro proje ailesi olarak, inşaat sektöründe ve bunun alt kollarında 30 yılı aşmış engin tecrübeye sahip olan Yazıcı İnşaat ve Bülbüloğlu İnşaat'ı sektörümüzde günümüz ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek ve gerekli inovasyonları hayata geçirebilmek amacıyla yola çıktık. 

 

"Yenilikçi ve öncü uygulamalarla sürdürülebilir yaşam" vizyonumuz doğrultusunda değerli paydaşlarımıza ve güzel ülkemiz Türkiye'ye değer katma hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

 

Kısa vadeli planlarımızda, gerçekleştireceğimiz projelerin yatırım gücü dışında sanatsal yönleriyle ön plana çıkması için paydaşlarımız ile fikir fırtınaları yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Ülkemizin inşaat sektöründe hizmet veren şirketleri, dünya sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Her yıl dünya başkenti dediğimiz İstanbul'da milyonlarca turist ağırlamaktayız. Dikkat ederseniz bu turistlerin hemen hemen hepsi tarihi yapılarımızın önünde anılarını ölümsüzleştirmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden bir taneside eski yapılarımızın sanatsal yönleriyle ön planda olmasıdır. Sektör olarak geliştireceğimiz projelerde sanatsal yapıyı ön planda tutmalıyız. Quattro ailesi olarak sanatsal ruhu olan projeleri hayata geçirip sektörde zirveyi yukarı taşımak, hedeflerimizin başında yer almaktadır.

Değerler


Vizyon

“Yenilikçi ve öncü uygulamalarla sürdürülebilir yaşam” vizyonumuzla gayrimenkul ve inşaat sektöründeki deneyim ve uzmanlığımızı müşteri memnuniyetine dönüştüren;

Çevre ve yaşam değerlerine saygılı, 

Güven veren, 

Yenilikçi projeler ve konseptler geliştiren

İş güvenliği ile çalışan mutluluğu açısından lider marka olmak. 

 

Misyon

Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde; Doğaya saygılı ve çevresel sürdürülebilirliği öne çıkaran kente değer katan yaşam alanları inşa etmek. 

 

Çevrecilik

Tüm çalışanlarımızla yaşam kalitesini koruyan ve artıran bir yaklaşımı benimseyerek; çevreye ve doğaya saygılı çevreci bir projeler inşa etmek. 

 

İnsan Odaklı

Her şeyden önce insan gelir anlayışı ile güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak ve çalışan memnuniyeti sağlayarak birlikte güçlü yarınlar inşa etmek. 

 

Şeffaflık

Çalışan ve Müşteri memnuniyetinde şeffaf olmak. Herkesle açık iletişim kurmak, güvenilir olmak, adil olmak, hesap verebilen bir şirket olmak, her zaman her konuda açık olmak, samimi ve dürüst olmak. 

 

Yenilikçilik

Son teknoloji gelişmeleri sürekli yakından takip ederek, teknolojiyi en iyi şekilde kullanan bir şirket olmak.

Kalite

Quattro Proje, Toplam Kalite anlayışıyla ulusal ve uluslararası yasa ve mevzuat ile ticari etiği dikkate alarak, yaptığı tüm projelerde; 

 

Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı,

 

Mühendislik ve mimari alanlarda uygulanan son teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek, kalitesini sürekli arttırmayı, 

 

İşini söz verilen zamanda teslim etmeyi, 

 

Politikası doğrultusunda oluşturduğu hedeflerini sürekli gözden geçirmeyi, 

 

Her seviyedeki profesyonel çalışanları ile projelerimizi sürdürürken, çalışanlarını periyodik eğitimler aracılığıyla bilgilerini sürekli güncellemeyi,

 

Yürürlükte bulunan yasa ve yönetmelikler ile ilişkili tüm yasal şartlara uymayı ve uygunluğunu takip etmeyi,

Telefon: 0212 442 0011
Fax: 0212 441 1260
Email: bilgi@quattroproje.com
Adres: Bahçelievler Mahallesi. Metroport Busidence Yanyol-D100 Sokak No: 14-B Kat 9/904 İstanbul Bahçelievler

Quattro Proje Projeler Haritası

Quattro Proje Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer