|   |  R&B Kurumsal Gayrimenkul Firması
R&B Kurumsal Gayrimenkul

R&B Kurumsal Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

R&B Kurumsal Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, R&B Kurumsal Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve R&B Kurumsal Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

R&B Kurumsal Gayrimenkul Hakkında

 

 

Vizyon / Misyon

 

 

Vizyon
R&B Kurumsal Gayrimenkul olarak vizyonumuz ise; sektörde artan rekabete rağmen aynı çalışma disiplini, dürüstlük, bilimsel çalışma ahlakı, kalite hizmeti ve saygılı davranış profili içerisinde kalarak hem farklı alanlarda uzmanlaşan ve iş alanını genişleten bir marka olmak hem de güçlü bir yapıyla dünya markası olmaya çalışmaktır.
 
Misyon
R&B Kurumsal Gayrimenkul olarak öncelikli misyonumuz; ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uyarak, insan olma bilinci çerçevesinde, kazandıran firma imajını koruyarak sektöre, müşteriye ve firmalara memnuniyet dolu hizmet sunmaktır.
 
Kalite Politikamız
Hizmet sunduğumuz her kişi ve kuruluşa kazandırmak ve memnuniyetlerini sağlamak bizim öncelikli politikamızı oluşturmaktadır. Memnuniyeti sağlayan unsurlar olarak gördüğümüz; teknolojiyi takip ederek uygulamak, çevre politikalarına ve duyarlılığına uymak, personel eğitimini eksiksiz sağlamak ve gelişime açık olmak başlıklarında devamlılık bizim hizmet kalitemizi de belirlemektedir.
 
Güven duyulan marka imajını koruyarak müşteri memnuniyetini sağlamanın başarıdaki istikrarı da sağladığını biliyor; kalitenin müşteriden çalışana, yönetimden çevre bilincine kadar geniş bir yelpazeyi kapsadığı bilinciyle hareket ediyoruz.
 
Hedeflerimiz
Yeni şubelerimizle Türkiye genelinde hizmet ağımızı genişletmek ve istihdam sağlamak,
Gayrimenkul platformuyla ilgili tecrübemizi olabildiğince çok kişiye iletmek,
Sektörle ilgili bilgilendirmeyi sağlayarak sektöre bakışı değiştirmek,
Türkiye’nin en güvenilir ve tercih edilir gayrimenkul şirketi olmak,
İlerleyen zamanlarda Türkiye’yi dünya pazarında tanıtmak ana hedeflerimizdir.

Tel: 0212 875 4010
Fax: 0532 061 7147
Email: info@rb.com
Adres: Büyükşehir Mah. Atatürk Bulvarı, White Corner Avm Giriş Kat Rb Kurumsal İnşaat GYO A.Ş. No: 38 İstanbul / Beylikdüzü

R&B Kurumsal Gayrimenkul Projeler Haritası

R&B Kurumsal Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.