|   |   | 

Rakip Backlink Oluşturma

Bugünkü seo konumuzda son zamanda yavaş yavaş yayılan bir seo stratejisinden bahsetmek istiyorum. İsmi rakip backlink oluşturma bu sistemde kendimize göstermelik aynı kategoride bir site kurup bu siteyi yükselttikten sonra bu siteden kendimize backlink alacağız.

Rakip Backlink Oluşturma

Sitemizi oluşturmak için blogspot kullanmanızı öneriyorum, çünkü blogger her zaman google gözünde seo olarak daha imtiyazlıdır. Blogger’in üreticisi google olduğu için kendi ürününü google algoritmalarına en uygun şekilde hazırlamaktadır.

Sitemiz için ana siteyle benzer bir domain almalıyız. Domainin aldık ve blogger tabanlı sitemizi kurduk diyelim. Bundan sonra yapacağımız şey bir ay boyunca düzenli aralıklarla makale ekleyip bunları facebook, twitter gibi sosyal imleme sitelerinde paylaşmak olacaktır. Bunun dışında on beşinci günden itibaren siteye saçma sapan bulabildiğimiz kadar adresten backlink kasmalıyız. Blogger’ın imtiyazı burada da karşımıza çıkıyor çünkü google kolay kolay. blogspot uzantılı sitelere ceza vermemektedir.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra site bir ay içinde asıl sitemize rakip olacak bir duruma gelecektir. İşte tamda burada ikinci siteden ana sitemize ve konularına link vererek doğal görünümlü ve güçlü backlink elde etmiş olacağız.  Ayrıca bütün sahte ve ceza almak gibi tehlikeli sonuçlar doğurabilecek işlemleri ikinci siteyle yaptığımız için ana site bundan herhangi bir şekilde etkilenmeyecektir.

Birinci siteye düzenli makale ekleyin dediğimde sakın gözünüzde büyütmeyin çünkü ana sitenizdeki makaleleri rewrite yaparak tekrardan özgün bir şekilde hızlı olarak oluşturabilirsiniz. Rewrite yazılan bir cümleyi anlamını bozmadan eş anlamlı kelimeler kullanarak veya kelimelerin yerlerini değiştirerek yeniden yazmaktır.

 

 

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer