|   |  Ram GMY Firması
Ram GMY

Ram GMY

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 10

Ram GMY, konut, ofis ve residence projeleri, Ram GMY hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ram GMY ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ram GMY Hakkında

HAKKIMIZDA

GÜVENLİ VE RENKLİ YAŞAM ALANLARI ÜRETİYORUZ

RAM Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım, ‘’ İnsanların kendilerini mutlu ve enerjik hissedecekleri güvenli ve renkli yaşam alanları yaratmak’’ iddiasıyla kurulmuştur.
 
RAM GMY, imza attığı projelerle ve kentimizin yenilenmesi sürecindeki aktif rolüyle kısa zamanda bilinen ve aranan bir isim olmuştur.
 
RAM GMY, uygulama alanında da kalitesiyle fark yaratmaktadır. Bu alandaki gücünü kardeş şirket Bonzet İnşaat’tan almaktadır. Yurt içinde, yurtdışında alışveriş merkezleri, oteller, rezidanslar, sanayi yapıları ve A+ konut tecrübesiyle Bonzet İnşaat, RAM GMY kalitesinin güvencesidir.
 
FAALİYETLERİMİZ
RAM GMY kurum kültürü ve değerleri, yetkin teknik kadrosu ve yüksek kalite anlayışıyla; ‘’yatırım’’, ‘’geliştirme’’ ve ‘’yönetim’’ olmak üzere 3 temel alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Gayrimenkul Yatırımı
Stratejik mülk satın almaları yapıyor, geliştirme projelerimizin bazı bölümlerini orta ve uzun vadeli yatırım portföyümüzde tutuyoruz.
 
Gayrimenkul Geliştirme
Şehir içi prestijli lokasyonlarda, çevresi ile uyumlu ve çevresine değer katacak, lokasyonun potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkartacak, üst düzey anahtar teslim konut ve ticari gayrimenkuller üretiyoruz.
 
Gayrimenkul Yönetimi
Portföyümüzdeki gayrimenkulleri doğru işleterek veya işletilmesini sağlayarak değerlerini koruyor, hatta arttırıyoruz.
 
DEĞERLERİMİZ
 
RAM GMY, mesleki sorumluluk ve iş ahlakından taviz vermeden kaliteli ve başarılı projeleri hayata geçirmeyi ilke edinmiştir.
 
Değişimin ve gelişimin öncü kuruluşlarından biri olmak amacıyla, Kentsel Dönüşüm projelerini hayata geçirmek için sosyal sorumluluk bilinciyle çalışmaya ve üretmeye devam etmektedir.
 
Kurucularının yola çıktıkları kendi aile şirketlerinde edindikleri bu sorumluluk bilinci ve iş ahlakı, parlak akademik geçmişleri ve başarılı profesyonel kariyerleri boyunca ve şimdi RAM GMY’nin değişmez ilham kaynağı ve temel değeri olmuştur.
 
Kurucular, 2. nesilden miras aldıkları bu değerleri, 4.nesile aktarmanın sorumluluğunu da taşımaktadırlar.
 
GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRDİK
 
RAM Gayrimenkul Yatırım, uzun yıllar alanında lider kurumlarda çalışan üç ortağın bir araya gelmesiyle kurulmuştur.
 
Uygulama alanında 25 yıllık birikimiyle Zekeriya Turfanda, gayrimenkul planlama ve geliştirmedeki 20 yıllık uzmanlığıyla F. Murat Müftüler ile kalite, marka ve stratejik yönetimdeki 25 yılı aşkın birikimiyle Candan Karabağlı RAM GMY çatısı altında bilgi ve birikimlerini birleştirmişlerdir.

Tel: 0216 469 8674
Fax: 0216 469 8654
Email: info@ramgmy.com.tr
Adres: İçerenköy Mah. Değirmenyolu Cad. Kutay İş Merkezi No:18 B Blok K:1 İstanbul / Ataşehir

Ram GMY Projeler Haritası

Ram GMY Projeleri

Ram GMY Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.