|   |  Ramazan Yıldırım İnşaat Firması
Ramazan Yıldırım İnşaat

Ramazan Yıldırım İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 1

Ramazan Yıldırım İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ramazan Yıldırım İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ramazan Yıldırım İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ramazan Yıldırım İnşaat Hakkında

Ramazan Yıldırım 01.01.1956 doğumlu olup, Adana Yapı Meslek Lisesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi 1983 mezunudur. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Yurtiçi ve yurt dışında çeşitli yerlerde Şantiye Şefliği, Genel Müdür olarak çok sayıda projenin hayata geçirilmesinin öncülüğünü yapmış, 1990 yılından itibaren kendi şirketini kurmuş, çeşitli kamu projelerini tamamlamış, onlarca projeyi hayata geçirerek yüzlerce ailenin konut ihtiyacına cevap vermiştir. Halen YIL - PET Petrol Ürünleri ve İnşaat LTD. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı olarak Adana' da çeşitli projeleriyle konut sektöründe hizmet vermektedir.
 
İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan firmamız Ramazan Yıldırım İnşaat (YIL - PET) 1990 yılından bu güne kadar güven inşaa etmeyi kendine ilke edinmiştir. Kalite ve estetiği de güven yapı taşları üzerine oturtarak her geçen gün büyüyen kadrosuyla sayısız projeye imza atmıştır.
 
Modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun yenilikçi çözümler üretmeyi hedefleyen firmamız tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde genç ve dinamik bir yapılanmayla her yeni projede bir adım ileri gitmeyi kendine ilke edinmiştir.

Tel: 0322 234 0923
Fax: 0322 234 0923
Email: info@ramazanyildirim.com.tr
Adres: Güzelyalı Mah. 81056 Sk. No:14 Kenanoğlu Apt. Kat:1 D:1 Adana / Çukurova

Ramazan Yıldırım İnşaat Projeler Haritası

Ramazan Yıldırım İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.