|   |  Mevaport İnşaat Firması
Mevaport İnşaat

Mevaport İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1988

  • Proje Sayısı : 14

Mevaport İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Mevaport İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Mevaport İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Mevaport İnşaat Hakkında

Tarihçemiz

Üç kardeşin girişimleri ile 1988 yılın da ticari hayatına başlayan firmamızın ilk sektörü elektrik ve taahhüt işleri olmuştur. 1991 yılında gelişen konut sektörüne paralel olarak inşaat ve yapı sektörüne girilmiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetini her zaman öncelikleyenfirmamız , müşterilerimizin teveccühü ile 2001 yılında pvc doğrama ve mutfak dolabı imalatı ile inşaat sektörüne paralel iki sektörü daha bünyesine katmıştır.
 
İzmir, Ankara, İstanbul ve Sivas’ta bir çok konut projesine imzasını atmıştır. Şu anda İzmir’de projelerine devam etmektedir.
 
Vizyon & Misyon
Vizyonumuz:
Müşteri odaklı bir yaklaşımla öncelikle İzmir’de ,Türkiye'de ve bölgede inşaat ve yapı sektöründe yer aldığımız markalarla 'lider grup' konumuna erişmektir.
 
Misyonumuz:
Kalite, Konfor ve Huzur ‘un bir arada olduğu mekanlar üretmek, insanların yaşama hakkı gereği olan tüm gereksinimleri barındıran konutlar üreterek , gerek istihdam için gerek ise huzurlu yuvalar için çalışmak.
 
Faaliyet Alanlarımız
Konut ve işyeri projeleri üretmek ana faaliyet alanımız içerisindedir.
 
Değerlerimiz
Doğruluk
Kalite
Ben Değil, Biz Demek
Adil Olmak
Çevreye ve Doğaya Saygı


Başkanın Mesajı

 

 

Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

 

 

30 yılı aşan deneyim ve tecrübenin eseri olan MEVA İNŞAAT A.Ş. yi bugünlere getiren en önemli düstur , dürüstlük, vefa ve çalışmak olarak sıralanabilir. Bizim hikayemiz, Anadolu nun göbeğinde Selçuklunun başkenti Sivas’ta başlamıştır. O dönemde çıraklık, kalfalık ve ustalık ile devam eden Elektrikçilik mesleğimizle birlikte 1990 lı yılların başında inşaat sektörüne adım attık. Geçen süre zarfında yaklaşık 26 yıllık inşaat ve yapı sektörü tecrübesi ile ülkemize ve milletimize huzurlu konforlu yaşam alanları oluşturmaya devam ediyoruz.
 
Biz MEVA ailesi olarak müşteri memnuniyetini her ne pahasına olursa olsun sağlamayı kendine şiar edinmiş bir firmayız. Bununla birlikte katılımcı yönetim anlayışı ve biz olma anlayışı ile insan kaynağına önem veriyoruz. Bizim için para biriktirmek değil, insan biriktirmek daha önemlidir.
 
Ekonominin lokomotifi inşaat sektöründe 2014, kimi için hareketli geçerken, kimi de iki seçimin yarattığı dalgalanmada sağlam durmakta zorluk yaşadı. Yerel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin özellikle ekonomide oluşturduğu etkiye rağmen başarı grafiğini sürdüren inşaat sektörü, yeni yıla da büyük beklentilerle girdi. 
Bornovanın yeni cazibe merkezlerinden Çamdibindeki inşa edilen Kent BORNOVA ve Çamdibi KONUTLARINI hayata geçiren firmamız 2014'ü bir önceki yıla göre daha hareketli tamamlamıştır. Biz MEVA GAYRİMENKUL olarak hem iş hacmi hem de çalışan sayısı olarak 2014’de ciddi bir büyüme yaşadık. "Hedeflerimizle yeni döneme kilitlenmiş durumdayız. Bu yıl içerisinde teslim edeceğimiz projelerin yanısıra 4 adet yeni projemizin detaylarıyla ilgileneceğimiz bir yıl olacak. 2015 yılında da kalite ve güvencemizden ödün vermeden, gelenekselleşen iş yaklaşımlarımız doğrultusunda yeni yatırımlarımız, faaliyetlerimiz ve 2015 yılı için bölgesel çalışmalarımız devam edecektir. Yıl içerisinde sözleşme aşamasına gelecek birkaç projeden söz edilebilir’İnşaat firmaları artık dünyadaki rakipleriyle yarışır konuma geldiği bir dönemdeyiz. 2015 yılında da özellikle modern cizgilerin olduğu projelerimizin sayısının fazla olmasından dolayı bulunduğumuz bölgelere MEVAPORT İNŞAATIN cizgilerini fazlası ile yansıtmayı hedefliyoruz. Her firmanın doğru şehirleşmeye özen göstermesi gerekli. Önümüzdeki dönemlerde hayata geçirilecek yapıların mutlaka şehirleşmeye dikkat edilerek yapılması gerekiyor."
 
2015 yılının İzmir ve Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.
 
Yönetim Kurulu Başkanı
Bilal HAZIRBULAN

Tel: 0232 339 2555
Fax: 0232 339 2557
Email: info@mevaport.com
Adres: Kazım Dirik Mah. 372/16 Sokak No:6 İzmir / Bornova

Mevaport İnşaat Projeler Haritası

Mevaport İnşaat Projeleri

Mevaport İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.