|   |  Ramsa inşaat Firması
Ramsa inşaat

Ramsa inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 6

Ramsa inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ramsa inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ramsa inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ramsa inşaat Hakkında

Ramsa İnşaat Ltd.Şti.

1998 yılında dört kardeşin Başlamış olduğu inşaat,taahhüt ve mobilya işleri 2009 yılında RAMSA inşaat çatısı altında toplanarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kaliteden ödün vermeden profesyonel ve dalında uzman ekipler ile yaşanacak mekanlar üretmek için çalışmaktayız. İnşaat sektörüne hizmet vermenin başlıca gereksinimlerine olan proje yönetimi, iş güvenliği, usta işçilik, kaliteli malzeme kullanımına büyük önem vermekteyiz. Çünkü diyoruz ki; YAŞANACAK MEKANLAR İNŞAA EDİYORUZ.
 
Vizyonumuz
Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm Türkiyeye örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.
 
Misyonumuz
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.
 
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları uygulamalarımızla ilgili her türlü davranış, çalışma ve ilişkilerimizde; 
 
Şirketimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini, sağlık ve esenliğini ön planda tutmak, 
Topluma, doğa ve çevreye karşı sorumlu, ahlaki değerlere ve etik ilkelere uygun davranmak,
Tüm çalışanlarımızın, “insana” ve “sürekli gelişime” odaklı bir bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmek ve bu vizyona sahip insan kaynağını Şirketimize kazandırmak, 
Tüm çalışmalarımızda paydaşlarımızla güvene dayalı sürekli bir işbirliği kurmak, 
Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak, sürekli olarak “insana yatırım” yapmak, 
Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak “verimlilik”, “karlılık”, “müşteri memnuniyeti” gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürmek.
 
Kalite Politikamız
Ramsa Yapı kurulduğu uzun yıllardan bugüne projelerinde, alanında uzman ekibi ve teknolojik ekipmanlarıyla, takım organizasyonlarını kurumsal olarak geliştirmekte ve sürekliliğini sağlamaktadır. 
 
Bu amaç doğrultusunda
Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek; 
Kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek; 
Kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak; 
Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmaktır.

Yaşanacak Mekanlar İnşaa Ediyoruz

Tel: 0232 374 4419
Fax: 0555 461 7221
Email: info@ramsayapi.com
Adres: Burak Reis Cad. No: 34 Çamdibi İzmir / Bornova

Ramsa inşaat Projeler Haritası

Ramsa inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.