|   |   |  RE360’a gayrimenkul sektörü STK’larından tam destek

RE360’a gayrimenkul sektörü STK’larından tam destek

RE360’ın kısa sürede elde ettiği başarı, sektörün tüm paydaşlarının ve sivil toplum örgütlerinin ilgisini çekti. Bu yıl üçüncü kez kapılarını açacak olan Gayrimenkulün Büyük Buluşması RE360 öncesinde Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) başta olmak üzere sektörün önemli STK ve dernekleri bir araya gelerek görüşlerini dile getirdi

RE360’a gayrimenkul sektörü STK’larından tam destek

MIPIM’in Türkiye’de yapılması için küçük bir prova niteliğinde başlayan RE360, yakın coğrafyadan da uluslararası katılım sağlama hedefi ile global bir organizasyon olma yolunda ilerliyor. Alkaş tarafından bu yıl üçüncü kez Fiba Commercial Properties ana sponsorluğunda Swissotel’de düzenleniyor.

Herkes ve her şey diyerek sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirme amacı ile yola çıkan ve ilk kez düzenlendiği Aralık 2017’de yatırımcı-geliştirici, mimar, sektör tedarikçisi, banka-fon şirketi, danışman, bilişim teknolojicisi ve kamu kuruluşlarından toplam 671 nitelikli konuğu ağırlayan RE360, geçen yılki organizasyonda katılımcı sayısını 738’e yükseltti.

Bu yıl 10-11 Aralık tarihlerinde düzenlenecek RE360’ın kısa sürede elde ettiği başarı gayrimenkul sektörü için de ortak kaygıların ve ortak taleplerin beraber söylenebileceği bir platform olmasına vesile oldu. “Gayrimenkulün Büyük Buluşması RE360” sloganı ile hayata geçirilen RE360 2019 öncesinde bu birlikteliğin ve güç birliğinin göstergesi olarak gerek kamu gerekse özel sektörün temsilcileri görüş alışverişinde bulunmak amacıyla bir araya geldi.

İşte Destek Veren Kuruluşlar

Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş ile Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer ev sahipliğinde düzenlenecek RE360 2019’un bu yılki stratejik ortağı da yine MIPIM olacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu, DEİK, Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi, AYD, Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği ÇEDBİK, FIABCI Türkiye, Gayrimenkul İçin Strateji Platformu (GİSP ), Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu (GKLP), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği GYODER,  İstanbul İnşaatçılar Derneği ( İNDER ), Marmara Belediyeler Birliği, Türk Müteahhitler Birliği (TMB), Türk Serbest Mimarlar Derneği (TürkSMD), Tesis Yönetim Derneği (TRFMA), Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Urban Land Unstitute (ULI), Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD),  Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği her yıl olduğu gibi bu yıl da “Gayrimenkulün Büyük Buluşması RE360”a destek veren kuruluşların başında geliyor.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Yazlık evlerin bakımında “yalıtım” kilit rol oynuyor
  Yazlık evlerin bakımında “yalıtım” kilit rol oynuyor

  Yazlık binaya bakım yaparken bina yalıtımına gereken önemi vermek küf ve bakteri oluşumunu engelliyor, yaz aylarında iç ortamın ısınmasını engelleyerek daha serin, daha konforlu bir yaşama olanak verirken elektrik tüketiminde de tasarruf sağlıyor.

 • Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi açıldı
  Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi açıldı

  Arabulucuların, avukatların ve hukuki uyuşmazlıklarını çözüme kavuşturmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi T.A.M. Çözüm Merkezi açıldı.

 • NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı
  NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı

  İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Basın Ekspres’e ayrıcalıklı bir prestij kazandıran NG Residence, konumu ve donanımından aldığı güçle, yatırımcısına kazandırdığı kira getirisinde de yüzde 30 artış sağladı.

 • Ege Yapı üç projesinde yeni kampanya başlattı
  Ege Yapı üç projesinde yeni kampanya başlattı

  Uluslararası mimari ödüllü projelerin markası Ege Yapı; Cer İstanbul, ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde sunduğu fırsatlarla ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında 0,99 oran ve 120 ay vade avantajıyla şehrin merkezinde yaşama ayrıcalıkları sunuluyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.