|   |   |  Real Group Yedikule'deki yeni projesini tanıttı

Real Group Yedikule'deki yeni projesini tanıttı

Real Group tarafından İstanbul Zeytinburnu Yedikule’de hayata geçirilen Real Konaklar Yedikule Projesi, 57.982m2 lik kapalı inşaat alanı,18.513m2 arsa üzerinde gerçekleşiyor.

Real Group Yedikule'deki yeni projesini tanıttı

Proje 3+1 daire, 4+1 daire, 4+2 tripleks, 5+2 tripleks ve 5+2 dubleks olmak üzere 5 çeşit konut alternatifi ile modern mimarisi, yenilikçi tasarımı ve sosyal alanları ile sakinlerine üst düzey konfor sunuyor.

1989 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Oliv Yapı ile temelleri atılan ve OND Yapı ile SE Mimarlık’ın katılımıyla daha da güçlenen Real Group, gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

İstanbul Zeytinburnu Yedikule’de hayata geçirilen proje, 57.982m2 lik kapalı inşaat alanı,18.513m2 arsa üzerinde gerçekleşiyor. 50 m2 ile 200 m2 arasında değişen özel bahçe kullanım alanlarıyla da doğayla iç içe bir yaşam vaad ediyor.

3+1 daire, 4+1 daire, 4+2 tripleks, 5+2 tripleks ve 5+2 dubleks olmak üzere 5 çeşit konuk tipi bulunan projede  M2 brüt aralığı 186m2 ile 367m2 arasında değişiyor.

Ahmet Dokumacı:

Projenin tanıtım toplantısında konuşan Real Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dokumacı, projenin Aralık 2019’da tamamlanarak sakinlerine teslim edileceğini söyledi. Dokumacı ‘Kazandığımız kalite birikimimiz, deneyim ve bilgimizle özel sektörün geliştirdiği en büyük konseptli konut projelerinden biri olan Real Konaklar Yedikule’yi gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Real Konaklar Yedikule, tarihi yarım adanın hemen yanı başında İstanbul için tarihi açıdan önemli bir bölgede bulunuyor. Yedikule adını; Fatih'in İstanbul'u fethinden sonra ilave ettirdiği iki kule ile yediye tamamlanan surlardan alır.  İstanbul’un cümle kapısı tarihi surların hemen yanında bir başlangıç noktası ve bir menzil yeridir.

Real Konaklar Yedikule; eski İstanbul'da ve şehrin merkezinde, yepyeni bir yaşam konseptiyle, tarihi dokuyu zedelemeden sitede yaşamanın huzurunu, özlenen eski İstanbul sadeliğinde fakat çağımız standartlarındaki teknolojinin keyfini sizlere sunmayı temel prensip edinerek projelendirildi. ‘’dedi.

Real Konaklar Yedikule’nin, Marmaray Kazlıçeşme istasyonuna 950 metre, sahil yoluna 750 metre, Yedikule tren istasyonuna 400 metre, İDO Yenikapı iskelesi ve Aksaray'a 3.5 km, Eminönü ve Bakırköy gibi merkezlere 5 km mesafede olduğuna değinen Ahmet Dokumacı şöyle devam etti. ‘’ Projemiz ile ilgili henüz hiç tanıtım yapmadan yoğun bir talep gördük. Nisan 2018 itibari ile ön talep dönemi başladı. Aralık 2019 tarihinde de teslimat yapılacak. Projenin yatırım değeri 550 milyon TL’dir. Daire fiyatlarımız ise metrekare olarak 13.000 TL ile 17.000 TL aralığında değişiyor.’’

Yeni Proje Haberleri

Etiketler
Real Konaklar Yedikule Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

  • Alya Onist 1 ön satışa sunuldu
    Alya Onist 1 ön satışa sunuldu

    Köklü tecrübesini Akkuş Gayrimenkul şirketiyle inşaat sektörüne kazandıran Akkuş Grup, inşaat çalışmalarında atağa geçti. Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın 2’nci projesi olan Alya Onist 1, örnek dairesiyle birlikte ön satışa sunuldu.

  • Polat Holding Duna Pearl Projesini Macaristan’da Hayata Geçiriyor
    Polat Holding Duna Pearl Projesini Macaristan’da Hayata Geçiriyor

    Türkiye’nin en köklü ve güvenilir markalarından Polat Holding, gayrimenkul sektöründeki ilk yurt dışı projesini, Avrupa’nın en gelişmiş ülkelerinden Macaristan’da hayata geçiriyor. Konut, otel ve mağazalardan oluşan karma bir proje olan Duna Pearl, 60 milyon Euro’luk yatırımla gerçekleştiriliyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.