|   |  Redev Yapı Firması
Redev Yapı

Redev Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 3

Redev Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Redev Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Redev Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Redev Yapı Hakkında

Redev Yapı
“Yaşam Aşkla Başlar...”
 
REDEV Yapı 90’lı yıllardan bugüne, hayallerinizi gerçekleştiriyor. Memnuniyet odaklı, çevreye duyarlı, modern çözümler ve akıllı teknolojilerle birleşen yaşam alanlarıyla, huzurlu mekânın, yüksek standartların ve ayrıcalıklı seçeneklerin buluşma noktası REDEV Yapı. 
 
Zarafet, sanat ve hayalleri hayata aktarabilmek için arazi geliştirmekle başladığı yolculuğuna, uluslararası gayrimenkul danışmanlık firmasını da ekleyerek yol alıyor. Bugün bilgi, deneyim ve birikimiyle ürettiği projeleri sizlere sunarken, hayatınıza keyif katmanın mutluluğunu yaşıyor. 
 
Projelerini farklı fikir ve çok yönlü bakışla desteklemek için portföyünü gün geçtikçe güçlendiren REDEV Yapı büyüyen kadrosu, işini seven güçlü ekibiyle, gayrimenkulün olduğu her alanda müteahhitlik ve taahhüt hizmetleri vermeyi hedefliyor. Özellikle Marmara Bölgesinde projeleriyle adını duyuran REDEV Yapı imzasını attığı projelerle ismini Türkiye’de duyurma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor.
 
Yaşama kolaylık, kalite ve değer; mekana huzur, güven ve estetik katmak; projeleriyle hayata imza atmak isteyen REDEV Yapı, size özel bir yaşamın kapılarını aralıyor.
 
Başarı süreklilik gerektirir. Daima büyüyen hedefleri ve artan ivmesiyle REDEV Yapı ailesine katılmak için siz de projelerden yerinizi seçip REDEV Yapı ayrıcalıklarının keyfini sürebilirsiniz.

Tel: 0216 379 4051
Fax: 0216 379 4737
Email: info@redev.com.tr
Adres: Çınardere Mh. Akan Sk. Mega Plaza No:2-5  34896 İstanbul / Pendik

Redev Yapı Projeler Haritası

Redev Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.