|   |  Reesnetwork Firması
Reesnetwork

Reesnetwork

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Reesnetwork, konut, ofis ve residence projeleri, Reesnetwork hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Reesnetwork ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Reesnetwork Hakkında

Kurumsal

On yılı aşkın süredir gayrimenkul ve inşaat sektöründe edindiğimiz tecrübelerin birleşmesiyle, emlak sektöründeki aracılık hizmetlerinin etik ve güvenilir temeller üzerine kurulması gerektiğine, eğitimci ve sektörün danışılan isimleri olarak bu görevi üstlenmemiz gerektiğine karar verdik.

Reesnetwork; emlak acenteliklerinin, bireysel çalışmalarını ulusal ve uluslar arası düzeye taşımasına yardımcı olan, sözleşme ve hukuki boyutlarda güven ortamını hazırlayan bir şirkettir. Aynı zamanada yurt içi ve yurt dışındaki yatırımcılarının emlak yönetimlerini sağlayarak, mülklerinin sorunsuz ve konforlu bir şekilde korunmasını, kazançlarının da artan bir grafikle devam etmesine yardımcı olur.

Bu doğrultuda partnerlerimizi titizlikle seçtiğimizi, hataya yer vermediğimizi ve iki taraf içinde objektif davrandığımızı bilmenizi isteriz.

home ANASAYFA opacity KURUMSAL phonelink_setup İLETİŞİM        powered by crash pointer

Telefon: 0212 450 0036
Faks: 0212 450 0036
Email: info@reesnetwork.com
Adres: Turgut Özal Mahallesi, Tonguç Baba Caddesi, No: 21 Torium Evleri Esenyurt/İSTANBUL

Reesnetwork Projeler Haritası

Reesnetwork Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.