|   |   |  Referans Bahçeşehir’de 60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Referans Bahçeşehir’de 60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Kiler GYO tarafından İstanbul Bahçeşehir’de KİPTAŞ A.Ş. arazisi üzerinde hayata geçirdiği Referans Bahçeşehir’de sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Referans Bahçeşehir’de 60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

İstanbul Bahçeşehir’de KİPTAŞ A.Ş. arazisi üzerinde hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesi, 8 blokta, 465 adet konut ve 34 adet ticari üniteden oluşuyor. Kiler GYO tarafından 300 milyon TL’lik hasılat beklentisi ile hayata geçirilen proje, estetik mimarisi ve zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu projede dairelerin metrekaresi 3.800 TL’den başlıyor. 

Referans Bahçeşehir’de 60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Kiler GYO, Referans Bahçeşehir projesinden konut almak isteyenlere 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor. Ayrıca projeden 120 ay 0,70 faiz oranı ile konut sahibi olmakta mümkün…

Yaklaşık 26 bin metrekare arsa üzerinde 465 konut ve 34 ticari ünitenin yer aldığı projede, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1’den oluşan altı farklı tip daire seçeneği sunuluyor. Daireler 64 metrekareden başlayıp 376 metrekareye kadar çıkıyor.

İki koru alanı ile çevrili Referans Bahçeşehir’de peyzaj alanları, süs havuzları, fıskiyeler, dinlenme terasları ve okuma bahçesi site sakinlerine yüksek standartlarda bir yaşam sunuyor. Teraslı ve Bahçeli daire seçenekleri ile de her yatırımcı için uygun daire Referans Bahçeşehir’de bulunabiliyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği proje, Aralık 2018 de teslim edilecek.

Emlak Haberleri

Referans Bahçeşehir Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil
  İNDER: Satışlar Arttı Ama Tatmin Edici Değil

  Konut edinme satışlardaki en önemli faktörlerden biri olduğunun altını her fırsatta dile getiriyoruz. Beklediğimiz ve dile getirdiğimiz gibi kamu bankalarının konut kredi faizlerinde indirime gitmesi, tetikte bekleyen talebi harekete geçirdi.

 • Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa
  Eston Şehir Koru’da rahat rahat öde geniş geniş yaşa

  Değeri her geçen gün artan Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Koru, yeni kampanyasında 187 metrekareden başlayan 4+1 Koru Daireleri’nde sadece 59 bin TL peşinatla yatırım imkânı sunuyor. Koru Daireleri’nden 5 bin 300 TL taksitle ev almak mümkün.

 • Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…
  Faiz Kararı, İnşaatta Gidişatı Belirleyecek…

  Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindeki mevcut durum ile beklenen gelişmeleri ortaya koyan “Hazır Beton Endeksi” 2019 Ağustos Ayı Raporu’nu açıkladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.