|   |   |  Referans Bahçeşehir’de 60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Referans Bahçeşehir’de 60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Kiler GYO tarafından İstanbul Bahçeşehir’de KİPTAŞ A.Ş. arazisi üzerinde hayata geçirdiği Referans Bahçeşehir’de sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

Referans Bahçeşehir’de 60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

İstanbul Bahçeşehir’de KİPTAŞ A.Ş. arazisi üzerinde hayata geçirilen Referans Bahçeşehir projesi, 8 blokta, 465 adet konut ve 34 adet ticari üniteden oluşuyor. Kiler GYO tarafından 300 milyon TL’lik hasılat beklentisi ile hayata geçirilen proje, estetik mimarisi ve zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu projede dairelerin metrekaresi 3.800 TL’den başlıyor. 

Referans Bahçeşehir’de 60 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Kiler GYO, Referans Bahçeşehir projesinden konut almak isteyenlere 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuyor. Ayrıca projeden 120 ay 0,70 faiz oranı ile konut sahibi olmakta mümkün…

Yaklaşık 26 bin metrekare arsa üzerinde 465 konut ve 34 ticari ünitenin yer aldığı projede, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1’den oluşan altı farklı tip daire seçeneği sunuluyor. Daireler 64 metrekareden başlayıp 376 metrekareye kadar çıkıyor.

İki koru alanı ile çevrili Referans Bahçeşehir’de peyzaj alanları, süs havuzları, fıskiyeler, dinlenme terasları ve okuma bahçesi site sakinlerine yüksek standartlarda bir yaşam sunuyor. Teraslı ve Bahçeli daire seçenekleri ile de her yatırımcı için uygun daire Referans Bahçeşehir’de bulunabiliyor.

İnşa çalışmalarının devam ettiği proje, Aralık 2018 de teslim edilecek.

Emlak Haberleri

Referans Bahçeşehir Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • 3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor
    3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor

    3S Kale Holding’in imzasını taşıyan 3S Firuze Konakları, uzman işçilik ve kalite anlayışıyla fark yaratıyor. 3S Firuze Konakları, sakinlerine güvenilir ve kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyor. Mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisiyle dikkat çeken 3S Firuze Konakları’nda son 30 daire sahiplerini bekliyor.

  • Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor
    Akıllı şehirler elektrikte yüzde 50 tasarruf ettiriyor

    Gelişen teknoloji, kullandığımız aletlerden evlere hatta şehirlere kadar birçok alışkanlığı değiştiriyor. Akıllı şehirler de son yıllarda öne çıkan ve insanların hayatını kolaylaştırmanın yanında ciddi tasarruf imkanı sunan uygulamalardan biri.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.