|   |  Reform Yatırım Firması
Reform Yatırım

Reform Yatırım

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Reform Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Reform Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Reform Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Reform Yatırım Hakkında

Seçkin projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların yaşarken kendini mutlu,huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat yatırım firmasıdır. Reform Yatırımı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde yapı ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece değer vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.
 
Aynı zamanda müşterilerinin bir an önce yaşam alanlarına yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.
 
Reform Yatirim,kalite,güven ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur. Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Tel: 0216 430 9919
Fax: 0216 430 8399
Email: info@reformyatirim.com
Adres: Turgut Özal Cad. Günpak İş Merkezi B Blok No:69/2 Taşdelen İstanbul / Çekmeköy

Reform Yatırım Projeler Haritası

Reform Yatırım Projeleri

Reform Yatırım Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.