|   |  Reformist Yapı Firması
Reformist Yapı

Reformist Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 4

Reformist Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Reformist Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Reformist Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Reformist Yapı Hakkında

Hakkımızda

Reformist’ın olumuşundan evvel Almanya’da ve Avrupa’da uzun yıllar ticaret ve inşaat deneyimi olan Selim Yetiş Türkiye’de de Avrupa kalitesinde insanlarımıza modern kaliteli ve sosyal yaşamı yüksek standartlı konut projeleri üretmektedir. İstanbul ve Bursa’da ortak olduğu projelerin yanısıra, uzun yıllar resmi taahhüt işleri yapmış olan Reformist Erikli Bursa’da Reformist’la örnek kaliteli marka konut imalatını gercekleştirmektedirler.

Marka konut ismi olan Reformist büyük hedeflerle bölgede projelendirme noktasında olan 160 dairelik mesken Değirmenli Kızık’taki DEĞİRMEN PARK projesiyle çok hızlı ve kaliteli hizmetiyle bölgede marka konut standartlarını yükselmiştir Bölgemizin Reformist Kaliteli Konutlayık olduğu geniş sosyal ve yeşil alanlı nitelikli konut projeleri sunar.

 

Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ

REFORMİST İNŞAAT, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
Konut sektöründe önde gelen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.
Ülkemiz için yeni iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile de öncelikle tercih edilen bir kurum olmaktır.
İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Reformist Yapı Proje ve İnşaat, Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz.
Standartları değiştiren proje anlayışıyla REFORMİST İNŞAAT  pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci REFORMİST İNŞAAT’ın değişmez ilkeleri arasında.
REFORMİST İNŞAAT yaşamınıza yeni değerler katmak için iş başında.
Yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon.

 

Kalite Anlayışımız

Ülkemizin bugününe sahiplenip geleceğini kurarken, yapı sanatının ustası olarak REFORMİST’a da önemli görevler düşüyor. Bu görevlerimizi yerine getirirken, her anlamda en kaliteli yaşam alanlarını kurmak için çalışıyoruz.

Yaşam alanının gerektirdiği en doğru inşaat tekniğini, en kaliteli malzeme ile birleştiriyor… Tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak inşaa ediyoruz. Söz verdiğimiz zamanda yapıları tamamlıyor ve teslim ediyoruz. Çalışanlarımızın her zaman en üst seviyede bilgi, birikim ve deneyim sahibi olmalarını için çalışıyoruz.

Çevre Politikamız

Biz, yaşadığımız çevreyi gelecek nesilden ödünç aldığımızın bilinciyle çalışıyoruz.

Şehrin yapılandırılmasındaki kurallara uyarak sağlık ve çevre politikalarına azami dikkati gösteriyor, birlikte çalıştığımız herkesin de göstermesini sağlıyoruz.

 

Değerlerimiz

REFORMİST’ın en önemli değeri; kaliteden ödün vermeden müşterileri için her zaman en iyisini oluşturmaya çaba harcayan bilgili, deneyimli ve usta çalışanlarıdır. Elbette, REFORMİST ’ın marka değeri, özellikle şehire ve insana verdiği değerin bütünüdür. Çünkü, yapı ustalığını sanata dönüştüren REFORMİST , yaşam alanları inşa ederken yenilikçiliği, dinamizm ve disiplini, güvenilirlik ve müşteri odaklı yaklaşımı ile bugünün ve geleceğin çağdaş tüm değerlerine sahiplenmektedir.

REFORMİST’ın tüm değerlerinin orta noktası, müşteri bulunmaktadır. Sahip olduğumuz tüm değerleri, müşteri memnuniyeti için seferber ederiz. Çağın mimari gereklerini yerine getiren teknolojik yapılarımızı, şehrin mimari ve tarihi dokusuna zarar vermeden inşaa ederken; doğal ve insan eliyle meydana gelen tehlikelere karşı en güvenli yapıları kurarken, en kaliteli malzeme ve en doğru çözüm ortaklarını seçerken tek kriterimiz müşterilerimizdir!

Sonuç olarak Yapı Sanatının Ustası olmak, yaşamın sürekliliğini sağlayacak tüm değerlere sahip olmaktan geçer.

Politikamız

Biz, geleceğin yaşam alanlarını kurup, ekonomiye önemli katkılar sağlarken verimliliğe ve rekabetin gücüne inanırız. mükemmelik modelini çalışma prensibi olarak benimseriz.

Stratejimiz

Biz, belirlediğimiz stratejilerden ödün vermeden hedefimize ulaşmak isteriz.

Müşteri memnuniyetini artırmak, marka değerimizi yükseltmek, kaynakları etkin kullanarak yeni teknolojilerle her zaman en yeni yapıları kurmak, mutlu, motive ve deneyimli çalışanlara sahip olmak her zaman uyguladığımız ve hedefe ulaştığımız stratejilerimizdir.

Telefon: 0232 363 0330
Faks: 0232 363 0329
Email: info@reformist.com.tr
Adres: Onur Mahallesi 7334. Sokak No:6 Bayraklı / İzmir

Reformist Yapı Projeler Haritası

Reformist Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.