|   |  Regnum inşaat Firması
Regnum inşaat

Regnum inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Regnum inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Regnum inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Regnum inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Regnum inşaat Hakkında

REGNUM Türkiye; Öztürk Şirketler Grubu tarafından yönetilen bir gayrimenkul geliştirme şirketidir. Şirket, hem yerel hem de yabancı müşteriler için birinci sınıf malzeme ve yetkin iş gücü kullanarak en yüksek kalite standartlarında projeler geliştirmeyi, dünya kalite standartlarıyla belgelenmiş, insan güvenliğine son derece önem veren konforlu konutlar üretmeyi amaçlamaktadır.

Regnum'un şu anda Türkiye, İngiltere ve Bulgaristan’da planlama, proje ve inşaat aşamasında olan 20’nin üzerinde gayrimenkul yatırımı bulunmaktadır. Girişimini yaptığı bütün projelerde maksimum güvenlik ve konforu ön plana çıkaran Regnum, ev sahiplerinin huzur dolu bir mekanda, kaliteli yaşam sürmelerini hedeflemektedir.

İngiltere’deki projelerimizi yürüten Regnum-UK, Londra’da prestijli projelere imza atarak uluslararası başarımızda önemli bir yere sahip olmuştur. Bunlardan Londra'nın yeni finans merkezindeki Docklands ve Londra’nın merkezinde bulunan Tower Bridge ile Shoreditch bölgelerindeki projeler tamamlanırken, Southwark’ta yer alan proje ise halen devam etmektedir.

Bulgaristan’daki Regnum projelerinin yönetimi için Sofya’da kurulan Regnum – Bulgaristan ise, Avrupalı kayakçıların yeni gözdesi Bansko’da 4 yıldızlı Regnum Bansko Otel and SPA projesini tamamlayarak, 2 yeni projenin çalışmalarına başlamıştır.

Tel: 0216 522 6840
Fax: 0216 522 6860
Email: teknik@astrumtowers.net
Adres: Çamlıca Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. Masaldan İş Merkezi D Blok No:4 İstanbul

Regnum inşaat Projeler Haritası

Regnum inşaat Projeleri

Regnum inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.