|   | 
Reha Medin Emlak Hizmetleri

Reha Medin Emlak Hizmetleri

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 1

Reha Medin Emlak Hizmetleri, konut, ofis ve residence projeleri, Reha Medin Emlak Hizmetleri hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Reha Medin Emlak Hizmetleri ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Reha Medin Emlak Hizmetleri Hakkında

Hakkımızda
 
Reha Medin Emlak Hizmetleri, 30 yıla yaklaşan tecrübesi ve giderek büyüyen franchise ve acenteler yapısı ile sadece Türkiye değil dünyanın önde gelen ekonomileri içerisinde de faal olan bir organizasyondur.

Kurucusu tarafından belirlenen standart belirleyicisi olmak ve çağın gereklerini yerine getirmek vizyonu ile tecrübesinin tüm temsilcileri tarafından benimsenmesini sağlayarak nitelikli ve kaliteli hizmet veren profesyonellerden oluşmuş bir yapıdır.

Değişik sektörlerde ulusal ve uluslararası deneyime sahip yönetim kadrosu ile sektöre ihtiyaç duyulan dinamizmi ve yaratıcı çözümleri sunmaktadır.

Reha Medin Emlak Hizmetleri, sadece ulusal ve uluslararası gayrimenkul çözümleri değil, sektörün tüm alanlarını kapsayan mimarlık, projelendirme, hukuk, bilişim, finans, satış ve pazarlama gibi disiplinlerde de servis ve danışmanlık yapmaktadır.

Türkiye içerisinde 14 şehir ve 43 franchise ofisi ve 200 üzeri personeli ile müşteri odaklı bir hizmet sunan Reha Medin, 2013 yılında başlattığı Dijital Franchising uygulaması ile sektörün çıtasını çağdaş kalite seviyesine yükseltme çabasını sürdürmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu Reha Medin Global ile uluslararası emlak pazarında da faal olan Reha Medin Emlak Hizmetleri, bu yapılaşmasıyla dünya çapında finans piyasaları olan bağlantısını güçlendirmiştir. Eximbank ve çeşitli küresel fonlar vasıtası ile yüklenici firmalara kaynak temininden, ABD; Brezilya; İspanya; Hırvatistan gibi emlak sektörü açısından cazip pazarlarda satış pazarlama operasyonları yönetmeye kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.
 
Kurucumuz
 
1985 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yapan Reha Medin; vizyonu, organizasyon yeteneği ve çalışkanlığı ile kısa sürede sektörün öncülerinden biri olarak kendisini kabul ettirmiştir.
 
Reha Medin; Emlak Hizmetleri ve Danışmanları Derneği (Yön. Krl. Başkanlığı) , Toplu Konut Yapımcıları Derneği TOKYAD  (ikinci başkanlığı) gibi organizasyonlarda yer alarak sektörün çağdaşlaşmasına önemli katkılar sağlamıştır. Buna bağlı olarak; TRT, İSTANBUL TV, TGRT, BBC Radyo Forena x, Radyo D kanallarında sektörle ilgili programlarda yapımcı ve sunuculuk, Milliyet Gazetesi ile SABAH grubuna ait Status Estate Gayrimenkul Yatırım Dergisi'nin Yayın Kurulu Başkanlığı ve İntermedya Yayıncılığa ait 'Ev & Arsa Marketing Dergisi' Yayın ve Danışma Kurulu Başkanlığı yaparak da sektöre bağlı tüm halkaların bilinçlenmesini ve standartların oluşturulmasına çalışmıştır.
 
Bir Türk emlak markasını Amerika ve Almanya'ya satan ilk kişi olarak uluslararası görüşünü de ortaya koymuştur.
 
2005 yılında aramızdan ayrılan kurucusunun öngörüleri çerçevesinde Reha Medin Emlak Hizmetleri sektördeki lider firmalarında konumunu korumuş ve giderek daha büyüyen franchise ve acente organizasyonu ile küresel bir oyuncu olmak yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.
 
Vizyonumuz / Misyonumuz
Vizyonumuz
Emlak hizmetlerinde standartları belirleyen firma olmak.
 
Misyonumuz
Sektörde lider firma olmak
 
Profesyonel Hizmetlerimiz
Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile sunduğumuz hizmetleri şu başlıklar altında özetleyebiliriz:
 
Proje Danışmanlığı
Emlak Finansmanı
Portföy Yönetimi
Emlak Geliştirme Danışmanlığı
Emlak Pazarlama Organizasyon
Emlak Pazarlama
Değerleme (Ekspertiz)
Fizibilite
Pazar Araştırması
Emlak Yatırım Danışmanlığı
 
Bu hizmetlerin dışında, Reha Medin Emlak Hizmetleri gayrimenkul yatırımının, kişiler ve kuruluşlar için önem ve değerinden yola çıkarak müşterileri için sürekli bir ar-ge çalışması içerisinde de bulunmaktadır. Temsilcilikler ile ortaklaşa yapılan bu çalışmalarda yurt genelinde kısa,orta ve uzun vadede değerlenecek bölgeler ile ilgili sayısal ve teknik bilgileri ortaya koymakta, böylelikle müşterilerini doğru yatırıma yönlendirmektedir.
 
Reha Medin Emlak Hizmetleri yurt geneline yayılmış temsilcileriyle gerçekleşen projeleri, kişi ve kuruluşların gayrimenkul talep ve arzlarını en doğru şekilde, tecrübesi, ilişkileri ve çağdaş pazarlama yöntemleri ile değerlendirmektedir.

Tel: 0545 320 7954
Fax: 
Email: info@rehamedin.com
Adres: Abide-i Hürriyet Cad. No:118 Kat:4 D.7 İstanbul / Şişli

Reha Medin Emlak Hizmetleri Projeler Haritası

Reha Medin Emlak Hizmetleri Projeleri

Reha Medin Emlak Hizmetleri Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer