|   |  REIMCO Gayrimenkul Firması
REIMCO Gayrimenkul

REIMCO Gayrimenkul

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 2

REIMCO Gayrimenkul, konut, ofis ve residence projeleri, REIMCO Gayrimenkul hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve REIMCO Gayrimenkul ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

REIMCO Gayrimenkul Hakkında

HAKKIMIZDA


KURUMSAL

 

REIMCO, yurt içi ve dışında, büyük ölçekli inşaat projelerine, proje yönetimi ve müteahhitlik hizmetleri sunmak üzere 2015 yılında kurulmuştur.

 

Tam kapsamlı hizmet veren müteahhitlik şirketi olan REIMCO; taahhütlerini hedef bütçe içerisinde, en yüksek kalitede ve belirlenen süre içerisinde bitirmeyi ilke edinmiştir ve yatırım fikrinden işletmeye kadar olan tüm süreçlerde projelere ölçülebilir nitelikte değer katar.

 

REIMCO, uzman kadrosuyla proje yönetimi hizmeti verdiği projelerin her aşamasında, yatırımcılar, proje müellifleri, yükleniciler, alt yükleniciler, malzeme tedarikçileri, kamu kuruluşları gibi proje paydaşları ile projenin başlangıcından bitişine kadar birlikte çalışır; yönetim ve tüm disiplinler arası organizasyonu sağlar.

 

Her müşterimizi stratejik bir ortağımız olarak kabul eder; projelerimizi, yüksek yerel ve küresel rekabet içerisinde maliyet, süre, kapsam ve kalite unsurlarını gözeterek yönetiriz. Bununla birlikte; yönettiğimiz projelerde, yüklenicilerin daha nitelikli, kaliteli ve proje takvimine uygun olarak hizmet üretebilmelerine olanak sağlarız.

MİSYON & VİZYON


MİSYONUMUZ

 

REIMCO, Türkiye’de ve yurtdışında yenilikçi ve sürdürülebilir bir planlama anlayışıyla; çağdaş, yaşanabilir, yeni teknolojilerle donatılmış örnek yaşam alanları ve ticari projeler geliştirmeyi ve yönetmeyi hedeflemektedir.

 

REIMCO, geliştirdiği ve yönettiği projelerde, yatırıma uygun bir arsa üzerinde en iyi kullanım modelini belirleyip, o arsa üzerinde ortaya çıkan ihtiyaçları, yatırımcılar için karlı yatırımlara dönüştürmeyi; en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak, son kullanıcılar için güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu ve doğanın olabildiğince korunduğu yapılar üretmeyi misyon edinmiştir.​

 

VİZYONUMUZ

 

Vizyonumuz, Gayrimenkul ve inşaat sektöründe; yatırımcı adına başarılı sonuçlara imza atan, birlikte çalıştığı tüm proje paydaşları ve müşterileri tarafından güven duyulan, yenilikçi projeler üreten, kalitesi örnek alınan ve sektörde standartları belirleyen öncü bir kurum olmak ve sektörümüzde Türkiye'nin en büyükleri arasına ismimizi yazdırmaktır.

EKİBİMİZ

 

REIMCO ekibi, proje yönetim ve inşaat alanında birikmiş bilgi ve deneyiminin yanında; uzun yıllardır birlikte çalışan, konularına hakim, bilgili, işini seven profesyonellerden oluşmaktadır. Yaptığımız her işten sorumluluk ve gurur duyarız.

 

Deneyimli ekibimiz, doğru planlama ve sonrasında detaylı raporlama araçları ve etkin denetleme sistemiyle hatasız süreçler ortaya koyarak, projelerimizi en verimli şekilde hayata geçirir. Yönetici kadromuzun, karmaşık ve zorlu projeleri, belirlenen bütçeler dahilinde ve öngörülen süreler içerisinde gerçekleştirme konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişi bulunmaktadır.

 

Görev aldığımız tüm projelerde başarımızın en büyük faktörü; sahip olduğumuz takım ruhudur. Bu başarılarımızı sürdürülebilir hale getirmek için ekibimizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim sistemimiz bulunmaktadır.

Tel: 0216 322 3177

Fax: 0216 322 3177

Email: info@reimco.com.tr

Adres: Garplı Sok. No: 16/2 Kavacık İstanbul / Beykoz

REIMCO Gayrimenkul Projeler Haritası

REIMCO Gayrimenkul Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.