|   | 
Rengin inşaat

Rengin inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Rengin inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Rengin inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Rengin inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Rengin inşaat Hakkında

BAŞKANIN MESAJI
 
Rengin İnşaat olarak, yaşadığımız bölgenin ihtiyacını görerek ve bilerek başlattığımız Çarşı Yapı,  Alan Panoramakent 1 ve 2 projelerinde sadece bugünü değil, yarınları da düşünerek sektörün gelişmiş tüm imkanlarını kullanarak modern dükkan ve konutlar inşa ediyoruz. 
 
Bu noktada bize duyduğunuz güvene ve gösterdiğiniz ilgiye şirket yönetim kurulum olarak şükranlarımı sunuyorum. Yılların inşaatçılık deneyimi ve sizlerin katkılarıyla hayata değer katan, estetik, güvenli, yüksek standartlarda ki inşaat teknolojileriyle elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz. 
 
Amacımız, istikrarlı büyümek, sürekli gelişmek ve Çevreye saygılı, doğal kaynakları en iyi şekilde kullanan, insana değer veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış içerisinde olmaktır. Mutluluğu tatmanın tek yolu onu paylaşmaktır. 
 
Paylaştıkça artan başarıları ve mutlulukları çoğaltmak dileğiyle... 
Saygılarımla, 
 
Mimar T. Metin ALAN
Yönetim Kurulu Başkanı
 
HAKKIMIZDA
 
MİSYON
 
Projelerimizden, konut ve iş yeri alan müşterilerimizin almış oldukları konut ve iş yerlerinin yatırım değerini artıracak tarzda nitelikli projeleri hayata geçirmek ve bunun sürdürülebilir olmasını sağlamak.
 
VİZYON
 
Sektöründe, gerçekleştirmiş olduğu projelerle haklı bir yer edinmek. Bu yeri her geçen gün sağlamlaştırmak ve kalıcı olmak ile birlikte ülke ekonomisine katma değer yaratmak. Ayrıca sosyal sorumluluk çerçevesinde sosyal projelerin içinde yer almak ve bu projelere destek olmak.

Tel: 0262 335 5576
Fax: 0262 335 3713
Email: bilgi@rengininsaat.com
Adres: Sanayi Mahallesi Çarşı Yapı AVM G-Blok No:6 Kocaeli / İzmit

Rengin inşaat Projeler Haritası

Rengin inşaat Projeleri

Rengin inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer