|   |  Rengin inşaat Firması
Rengin inşaat

Rengin inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Rengin inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Rengin inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Rengin inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Rengin inşaat Hakkında

Hakkımızda

Misyon

Projelerimizden, konut ve iş yeri alan müşterilerimizin almış oldukları konut ve iş yerlerinin yatırım değerini artıracak tarzda nitelikli projeleri hayata geçirmek ve bunun sürdürülebilir olmasını sağlamak.

Vizyon

Sektöründe, gerçekleştirmiş olduğu projelerle haklı bir yer edinmek. Bu yeri her geçen gün sağlamlaştırmak ve kalıcı olmak ile birlikte ülke ekonomisine katma değer yaratmak. Ayrıca sosyal sorumluluk çerçevesinde sosyal projelerin içinde yer almak ve bu projelere destek olmak.

Başkanın Mesajı

Rengin İnşaat olarak, yaşadığımız bölgenin ihtiyacını görerek ve bilerek başlattığımız Çarşı Yapı,  Alan Panoramakent 1 ve 2 projelerinde sadece bugünü değil, yarınları da düşünerek sektörün gelişmiş tüm imkanlarını kullanarak modern dükkan ve konutlar inşa ediyoruz. 

Bu noktada bize duyduğunuz güvene ve gösterdiğiniz ilgiye şirket yönetim kurulum olarak şükranlarımı sunuyorum. Yılların inşaatçılık deneyimi ve sizlerin katkılarıyla hayata değer katan, estetik, güvenli, yüksek standartlarda ki inşaat teknolojileriyle elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz. 

Amacımız, istikrarlı büyümek, sürekli gelişmek ve Çevreye saygılı, doğal kaynakları en iyi şekilde kullanan, insana değer veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış içerisinde olmaktır. Mutluluğu tatmanın tek yolu onu paylaşmaktır. 

Paylaştıkça artan başarıları ve mutlulukları çoğaltmak dileğiyle... 
Saygılarımla, 

Mimar T. Metin Alan
Yönetim Kurulu Başkan

Haber Ve Duyurular

25.07.2014 | RENGİN İNŞAAT Emlak camiasının duayenlerini  Panoramakent sosyal tesislerinde iftarda ağırladı

Kentimizin önde gelen ve adını gerçekleştirmiş olduğu çok önemli konut ve işyeri projeleri ile duyuran ve sektörde çok önemli bir yere sahip olan RENGİN İNŞAAT  başta KEMDER( Kocaeli Emlakçılar Derneği) olmak üzere sektörün diğer ileri gelenlerini çok kısa zamanda hayata geçirerek Başiskele’ye değer katan Panoramakent projesinin sosyal tesislerinde vermiş olduğu iftar yemeğinde ağırladı.

İftar yemeğine RENGİN İNŞAAT yönetim kurulu başkanı Mimar Metin ALAN, yönetim kurulu başkan vekili Erhan GÜLERYÜZ ile şirket projeler koordinatörü Erol SARAÇ katıldı. Bu arada misafirlere şirket projeleri hakkında kısa sine vizyon eşliğinde sunum yapılarak Projeler hakkında bilgi verildi. Yemekte söz alan şirket yönetim kurulu başkanı Metin ALAN konuşmasında “ Kentimizin kalkınması için gerçekleştirmiş olduğumuz projelerimizle ve sonucunda ortaya çıkan bu güzel eserlerimizde siz değerli dostları ağırlamaktan ve birlikte iftarımızı açmaktan dolayı çok mutluyum. Hepinize en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum dedi.

Daha sonra söz alan Şirket yönetim kurulu başkan vekili Erhan GÜLERYÜZ ise konuşmasında “ Bundan sonraki süreçte  RENGİN İNŞAAT olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz. Emlak camiasının siz değerli mensuplarını tesislerimizde görmekten ve misafir etmekten dolayı sevinçliyim. Daha güzel projeleri hayata geçirmemiz noktasında her türlü öneri ve katkılarınıza açık olduğumuzu özellikle bilmenizi  isterim dedi.

Yemeğe katılan misafirler ise kendilerinin Panoramakent sosyal tesislerinde ağırlamasından dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdiler. Gerek misafirler gerekse şirket yetkilileri birbirlerinin kısa zaman sonra idrak edilecek olan Ramazan Bayramlarını tebrik ederek seneye tekrar bir araya gelebilme temennileri ile  birbirlerine samımı bir şekilde veda ederek iftar yemeklerini sonlandırdılar.

21.07.2014 | Gelenekselleşen iftar programlarından bir yenisi daha Başiskele Sahili’nde yapıldı. Rengin İnşaat’ın katkılarıyla verilen iftarda binlerce kişi aynı sofrada oruçlarını açtı.

Hafta içi her akşam yaklaşık 2 bin 500 kişinin orucunu açtığı Başiskele Sahili’nde düzenlenen programlar 28 Temmuz Cuma akşamı sona erecek. Gelenekselleşen iftar programlarından bir yenisi daha Başiskele Sahili’nde yapıldı. Rengin İnşaat’ın katkılarıyla verilen iftarda binlerce kişi aynı sofrada oruçlarını açtı. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz programda iftar alanındaki masaları tek tek dolaşarak vatandaşların hal ve hatırlarını sordu.

02.11.2013 | Rengin İnşaat tarafından hayata geçirilen Çarşı Yapı AVM, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün katılımıyla görkemli bir törenle açıldı!

Rengin İnşaat’ın ortaklarından mimar Metin Alan ve iş adamı Erhan Güleryüz tarafından 42 Evler Sanayi Mahallesi’nde inşa edilen Çarşı Yapı AVM, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün katılımıyla görkemli bir törenle açıldı. 2 yıldır aktif olarak büyük şirketlerin gözde mekanı olan Çarşı Yapı’nın açılışına; vali Ercan Topaca, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, KOTO Başkanı Murat Özdağ, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, CHP İzmit Belediye Başkan adayı Sefa Sirmen ve CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım katıldı.

Kentin önemli isimlerinin katıldığı açılışta aynı zamanda Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Başiskele ilçe başkanı Mehmet Ustaoğlu, Gölcük ilçe başkanı Sedat Yücel, İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, AKP Kandıra Belediye Başkan aday adayı Emel Ceylan Balcıoğlu, AKP Kartepe Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Üzülmez, AKP’li yöneticiler, iş adamları ve sanayiciler ile davetliler Çarşı Yapı ailesini yalnız bırakmadı. Katılımcılar mehteran takımı eşliğinde karşılandı.

Açılış töreni bir dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Devamında Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Ekibi, Artvin yöresine ait oyunları sergiledi. Ardından açılış konuşmasını yapan Çarşı Yapı AVM Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Tümerkan, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Daha sonra Çarşı Yapı’yı İzmit’e kazandıran Rengin İnşaat’a teşekkür eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, ticaret dönüşüm yaşandığını ve bu dönüşüme ayak uydurulması gerektiğini ifade etti. Mimarların değişimi sağlayabileceğini kaydeden bakan Nihat Ergün, projelerin yenilikçi olmasını istedi.

Konuşmalarından ardından Çarşı Yapı AVM’ye emeği geçen herkese teşekkür plaketi takdim edildi. Plaket alanlar arasında açılışa katılamayan Büyükşehir Belediyesi eski Genel Sekreteri, şimdi Bursa Valisi Münir Karaloğlu da vardı. Plaket sunumunun ardından protokol dualar eşliğinde Çarşı Yapı AVM’nin açılış kurdelesini kesti. Daha sonra kokteyle geçildi. Kokteylde iş adamlarıyla sohbet eden bakan Nihat Ergün, il başkanı Mahmut Civelek ile SKM binasına geçti. Burada SKM il başkanı Halit Çokan, bakan Nihat Ergün’e seçim çalışmaları hakkında bir sunum yaptı.

Merkezi İş Alanı (MİA) olarak ilan edilen bölgede 85 bin metrekare alan üzerine kurulan Çarşı Yapı AVM’de; 415 metrekareden başlayan ve 820 metrekareye varan çeşitli büyüklükte 206 adet iş yeri bulunuyor. Çarşı Yapı AVM Avrupa standartlarında bir alış veriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Rengin İnşaat, proje kapsamında yeşil alana daha fazla yer ayırarak çevreye olan saygısını da gösterdi. Türkiye’nin bir çok yerinde örnek alınan AVM; 600 araçlık otoparkı, kontrollü giriş-çıkışı, 24 saat kameralı güvenlik sistemiyle sitedeki dükkan ve iş yeri sahiplerinin yaşamını kolaylaştırıyor.

19.07.2013 | RENGİN İNŞAAT’dan çalışanlarına Tasavvuf müziği eşliğinde ÇARŞI YAPI AVM’de iftar yemeği.

ÇARŞI YAPI AVM G-Blok No:6’da faaliyet gösteren ve Yuvacık bölgesinde ALAN PANORAMA-1 ve ALAN PANORAMA-2 gibi önemli konut projelerinde imzası olan Mimar Metin ALAN ve Erhan GÜLERYÜZ’ün sahibi oldukları RENGİN İNŞAAT her yıl çalışanlarına verdiği ayrıca  geleneksel hale getirdiği iftar yemeğini bu yıl kendisinin İzmit’e kazandırdığı kentin prestij projesi olan ÇARŞI YAPI AVM’de bulunan Çınar Restaurant’da gerçekleştirdi.

İftar programı Seka Park Camii İmamı Abdulmuttalip ÖZBEK’in okuduğu ezan ve yaptırmış olduğu dua ile başladı. Tasavvuf müziği eşliğinde ise devam etti.

İftara,  Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Mimar Metin ALAN, Başkan Vekili Sn.Erhan GÜLERYÜZ, Şirket Genel Müdürü Muammer AYVAZ ile çalışanlar katıldı. İftar da bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Metin ALAN; “ İzmit’imize kazandırdığımız ve siz çalışanlarımızla birlikte inşa ettiğimiz bir yerde iftarımızı birlikte açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bundan sonraki süreçte  daha nice-nice güzel projelere yine beraber imza atacağımıza olan inancım tamdır. Ben bu vesile hepinizin ramazan ayını kutluyor, katılımınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum sevgi ve saygılarımı sunuyorum dedi.”

İftar programı yemek sonrası içilen çaylar ve yapılan sohbetlerin ardından mutlu bir şekilde sona erdi.

İftar yemeğinden görüntüler için tıklayınız.

Tel: 0262 335 5576
Fax: 0262 335 3713
Email: bilgi@rengininsaat.com
Adres: Sanayi Mahallesi Çarşı Yapı AVM G-Blok No:6 Kocaeli / İzmit

Rengin inşaat Projeler Haritası

Rengin inşaat Projeleri

Rengin inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.