|   |  Renkyol İnşaat Firması
Renkyol İnşaat

Renkyol İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Renkyol İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Renkyol İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Renkyol İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Renkyol İnşaat Hakkında

Yolu Bilmek ve O Yolda Yenilikler Katarak İlerlemek

Gün geçtikçe bizi daha ileriye taşıyan projelerin temelleri aslında tutku, bilgi ve başarı kavramları üzerine atılmaktadır. Tutku; ideallerin oluşturduğu yolda sağlam ama hızlı adımlarla ilerlemeyi, bilgi; tecrübelerle yolumuzu aydınlatmayı, başarı ise her projeden sonra ilk günkü heyecanımızla tecrübelerimizi birleştirerek daha büyük başarılara imza atma arzumuzu tetiklemektedir.
 
Geliştirilen her projede, farkedilir izler bırakabilmek ve her seferinde ilk günkü heyecanla yenilikler sunabilmek varoluş sebebimizi ve hedeflerimizi anlatır. Bize göre tutku, bilgi ve tecrübe başarının temelleridir.
 
Gideceği yönü tayin edemeyenler ve o yolda yürümenin temel gereklerini bilmeyenler için başarıya ulaşmak zordur. Bilgiye dayalı tecrübe, en çok hangi yöne gidilmeyeceğinin tespitinde önem kazanmaktadır. 25 yıl önce yola ilk çıktığından bu yana hiç durmadan öğrenerek ve öğrendiklerini hayata geçirerek büyüyen Renkyol, 1999 yılında iştirakleriyle birlikte Renkyol grup ismini almış, paylaşarak büyümeye olan inancını bir kez daha ortaya koymuştur.
 
Renkyol’un Vazgeçilmez Değerleri ve Gücü

Kurumsal kültür değerler üzerine inşa edilir. Bu bağlamda ortak akıl ile üretmek, paylaşarak büyümek, tüm ilişkilerimizde adil olmak ve değerlerimiz ışığında hayata anlam katmak Renkyol’un vazgeçilmezleri arasındadır.
 
Yönetim Kurulu’ndan ofis çalışanlarına kadar Renkyol, gücünü üreterek yaşama değer katma tutkusundan alır ve kurumsal yapısıyla enerjisini tüm çözüm ortaklarına yayar.
 
Heyecan ve enerjimiz, gelişime ve sektörel yeniliklere her zaman açık olmamızı sağlamaktadır.

Renkyol'un Vizyonu
Yenilikçi bakış açısıyla ülkemize ve insanlarımıza hizmet eden, ortak aklın ürettiği fikirlerle gelecek nesillere yeni yollar açan, istikrar ve sisteme dayalı çalışmayla yakın gelecekte inşaat sektöründeki başarılarını farklı sektörlere de taşıyan, Türkiye'yi başarıyla temsil eden bir dünya markası olmaktır.
 

Renkyol'un Misyonu
Sektörel değişim ve gelişimlere öncülük etmek, farklılığı; kalite, güven ve her daim daha iyiyi hedefleyen enerjimizle birleştirerek Renkyol imzasını gurur duyarak atacağımız projeler üretmek ve yaşama değer katmaktır.

Yönetim Kurulu

Bülent SUNGUR                     Fikret SUNGUR
Yönetim Kurulu Başkanı       Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Tel: 0312 491 7591
Fax: 0312 491 7590
Email: info@renkyol.com.tr
Adres: İlkbahar Mahallesi, 606. Sokak, No:20 Turan Güneş Bulvarı, 06540 Ankara / Çankaya

Renkyol İnşaat Projeler Haritası

Renkyol İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.