|   |  Resim Yapı Firması
Resim Yapı

Resim Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Resim Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Resim Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Resim Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Resim Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

RESİM YAPI

Bünyesinde birçok şirket bulunduran iki köklü firma İndet İnşaat ve Terminal Yapı ortaklığında kurulan Resim Yapı ve Gayrimenkul AŞ olarak, en büyük odak noktamız kentsel dönüşüm kapsamındaki bina yenileme projelerinde aktif olarak yer almaktır.


Öncelikli çalışma alanımız Anadolu Yakası Bağdat Caddesi çevresidir. Ana faaliyet alanlarımız arasında kat karşılığı inşaatla birlikte gayrimenkul geliştirme ve turizm yatırımları bulunmaktadır.

Bağlı kuruluşlarımız bugüne kadar Türkiye’de ve yurt dışında birçok konut, hava alanları, boru hatları, sanayi tesisleri, oteller ve spor kompleksleri gibi büyük projelere başarıyla imza atmışlardır.

İş ortaklarımızın tecrübesini ve gücünü arkamıza alarak dürüstlük, güven ve kalitede devamlılık ilkeleri üzerine kurulmuş şirketimizin en büyük hedefi, her zaman için koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

HİZMETLERİMİZ

Konut Projeleri

Güzel şehrimiz İstanbul'da eski, depreme dayanaksız, ömrünü tamamlamış binaların yıkılarak yerine şık, lüks, kullanışlı ve sağlam yapıların inşaası süreçlerini içeren kentsel dönüşüm kapsamında, Anadolu Yakası başta olmak üzere çeşitli elit ilçe ve semtlerde konut sakinlerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek yaşam alanları inşa ediyoruz. 

Alt Yapı

1989'dan beri faaliyet gösteren ve grup şirketlerimizden biri olan İNDET, kurulduğu günden beri doğalgaz boru hattı, çelik konstrüksyon yapılar ve kapsamlı tesisat projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Üst Yapı

TERMİNAL YAPI, özellikle askeri altyapı işleri ve endüstriyel tesisleri olmak üzere inşaat sektörünün birçok alanında uzmanlaşmıştır. 100`ün üzerinde proje zamanında ve bütçesine uygun olarak başarıyla tamamlanmıştır. Ercan Havaalanı, Şanlıurfa (GAP) Havalimanı, Elazığ Havaalanı... 

Turizm Projeleri

Çeşme, Bodrum, Marmaris başta olmak üzere hem butik otel hem de 4 ve 5 yıldızlı lüks otel projelerine imza atan grup şirketlerimiz, turizm cenneti ülkemizde yatırımlarına hızla devam etmektedir...

GRUP ŞİRKETLERİMİZ VE İŞTİRAKLERİMİZ

TERMİNAL YAPI A.Ş.

TERMİNAL YAPI, özellikle askeri altyapı işleri ve endüstriyel tesisleri olmak üzere inşaat sektörünün birçok alanında uzmanlaşmıştır. 100`ün üzerinde proje zamanında ve bütçesine uygun olarak başarıyla tamamlanmıştır. TERMİNAL Yapı’nın işlerinin kapsamında bulunanlar havaalanları, limanlar, dalgakıranlar, iskeleler, sualtı boruları ve terminal sistemleri, tanker yükleme ve boşaltma sistemleri, her türlü bomba, patlamaya ve NBC (nükleer, biyolojik ve kimyasal) dayanıklı bina ve depolar, elektromanyetik dayanıklı binalar ve kontrol merkezleri, boru hatları, yol inşaatı, değişik büyüklükte konut projeleridir. Aynı zamanda TERMİNAL YAPI’ nın bitirdiği projelerin arasında endüstriyel tesis montajları, fabrikalar, büyük miktarda kapalı alan mekanları, büyük motor ve makine montajı ve fırın montajları da bulunmaktadır. TERMİNAL YAPI, insan kaynaklarına ve inşaat makine-ekipmanına büyük yatırım yapmış durumdadır. Merkezde 60 ve mevcut devam eden projelerde yaklaşık 600 kişilik personel istihdam etmektedir. TERMINAL YAPI, bütün kaynakları ve geçmişten gelen deneyimini, ISO 9001:2000, ISO 14001 VE OHSAS 18001 kalite belgesi ile kanıtlamış ve her önemli projeyi üstlenmeye ve değerli bir ortağınız olmaya hazırdır.

İNDET A.Ş.

Kurulduğu günden beri doğalgaz boru hattı, çelik konstrüksiyon yapılar ve kapsamlı tesisat projelerini başarı ile tamamlamış olan İNDET, 1989' dan beri faaliyet gösteren ve grup şirketlerimizden biridir…

KIRGAZ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş.

KIRGAZ Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. serbestleşen doğal gaz piyasasında faaliyette bulunmak üzere 08.04.2004 tarihinde kurulmuştur. Bu çerçevede ENERJİ PİYASASI DÜZENLEME KURUMU (EPDK) 'nun yapmış olduğu Şehir Dağıtım İhalelerinden, Kırıkkale, Kırşehir Şehir Doğal Gaz Dağıtım İhalesi’ni kazanmıştır. İhale sonrası 4646 sayılı DOĞAL GAZ PİYASASI KANUNU gereği Kırıkkale, Yahşihan, Bahşili ve Kırşehir Belediyesi ile Şirket Ortaklığı tesis etmiş ve şirket unvanı 08.04.2004 tarihinde KIRGAZ Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. olmuştur. KIRGAZ, 04.06.2004 tarihinde EPDK'dan Kırıkkale, Kırşehir illeri sorumluluk alanı kapsamında faaliyette bulunmak üzere 30 yıl geçerli olan DAĞITIM LİSANSI' nı almıştır. KIRGAZ, Kırıkkale şehrinin lisans kapsamındaki faaliyetlerine 04.12.2004 tarihinde fiilen başlamıştır. KIRGAZ Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Kırıkkale, Yahşihan, Bahşili, Hasandede, Hacılar ve Kırşehir Belediyesi, KIRGAZ' ın ortağıdır.

RESİM İSTANBUL

Resim İstanbul Projesi 81.433 m² arazi üzerinde 28 blokta toplam 1.394 daire ile İstanbul’un en yüksek ve oksijen oranının en fazla olduğu tepesi Aydos’ta yer alan Aydos Ormanının sınır komşusudur. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatifleriyle farklı m²’lerde geniş daire seçenekleri olan projemizde hem açık – hem kapalı alanda pek çok farklı aktiviteler bulunmaktadır.

Resim İstanbul, Sancaktepe’ nin merkezinde E-5 ve E-6 ana arter yollarının arasında, Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde eşsiz bir konum özelliğine sahiptir. Proje Finans Merkezi Ataşehir’e 10 dk, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dk, Kartal sahiline 10 dk mesafededir. Metro ile Üsküdar 24 dk, Yenikapı 36 dk, Taksim 44 dk. olup, 3. Köprü bağlantı yollarına olan yakınlığı sayesindeyse her yere daha hızlı ulaşabilme imkanına sahiptir…

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Sürekli gelişen bir yapı içerisinde olan şirketimizin insan kaynakları amacı, çalışanlarının mesleki gelişimlerini sağlayacak kaynak ve imkanları temin ederek müşteri ve bilgi odaklı, yenilikçi ve müşterilerimiz için hızlı çözümler üretebilen ortamlar oluşturmaktır…

Telefon: 0216 411 1275
Gsm: 0538 923 8500
Fax: 0216 356 2060
Email: info@resimyapi.com
Adres: Bağdat Caddesi Erenköy Palas Apartmanı No:322/4 Erenköy Kadıköy / İstanbul

Resim Yapı Projeler Haritası

Resim Yapı Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.