|   | 
Reysaş GYO

Reysaş GYO

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

Reysaş GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Reysaş GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Reysaş GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Reysaş GYO Hakkında

Şirketimiz depoculuk alanında gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapmak, geliştirmek ve bu yerleri uzun vadeli kiralamak üzere kurulmuş bir portföy yönetim şirketidir. 
Tamamı dünya standartlarında geliştirilimiş depolarıyla Reysaş GYO, Türkiye'nin ilk ve tek depo geliştirmeye odaklanmış gayrimenkul yatırım ortaklığıdır. Bu pozisyonu ile ülkemiz gayrimenkul piyasasına yeni bir soluk getirerek farklılık kazandıran Reysaş GYO’nun öncelikli hedefi, hissedarlarımız için paylaşılabilir ve büyüyen değerler yaratmaktır. 

Yapmış olduğu depo yatırımlarını birçok farklı dünya markasına kiralamış olan Reysaş GYO, bu depolarından sürekli kira getirisi sağlamaktadır. Bu devamlı kira getirileri ile de Reysaş GYO, zaten portföyünde bulunan arsalarına yeni depola yatırımlarını geliştirerek depolama kapasitesini sürekli olarak arttıracak ve ortaklarına da en üst düzeyde getiri sağlayacaktır.
İçinde bulunduğu sektörün henüz yeni gelişmekte olmasını bir fırsata çevirmiş olan Reysaş GYO, önününde bulunun yüksek potansiyeli de değerlendirerek, Türkiye’nin lider depo geliştiricisi olma ünvanını da koruyacaktır.

Tel: 0216 564 2000
Fax: 0216 564 2099
Email: info@reysasgyo.com.tr
Adres: Abdurrahmangazi Mah. Bahriye Sok. No:8 34887 Samandıra İstanbul / Sancaktepe

Reysaş GYO Projeler Haritası

Reysaş GYO Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer