|  Rezidans Projeleri

Rezidans Projeleri Vitrini

Şehirlerine göre Rezidans projeler

Emlak Haberleri

Rezidans Projeleri Hakkında Genel Bilgi

Rezidans projeleri artık Türkiye'nin dört bir yanında inşa ediliyor. Türkiye’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı. Ülke genelinde 1600 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır. Bunların 1000’i aşkını sadece İstanbul’un il sınırları içerisinde yer almaktadır.

Rezidans; içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Türkiye’de rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Türkiye’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Türkiye’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesi nin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor. Türkiye genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor. Türkiye’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır.

Türkiye’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.