|   |  RGH İnşaat Firması
RGH İnşaat

RGH İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

RGH İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, RGH İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve RGH İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

RGH İnşaat Hakkında

RGH İNŞAAT

Kaliteli, güvenilir ve modern yapılara imza atmak amacı ile inşaat sektörüne adım atan RGH, kısa zamanda teslim ettiği projeleri ile Kocaeli bölgesinin tanınır ve güvenilir lider yapı markaları arasında yerini aldı.

RGH, kısa zamanda inşaat ve müteahitlik alanındaki deneyimini Türkiye'nin farklı bölgelerinde gerçekleştirmekte olduğu projelere taşımaya başladı.

Deneyimli kadrosu ve profesyonel çözüm ortakları ile %100 müşteri memnuniyeti güvenilirlik ve kalite değerlerinden ödün vermeden gerçekleştirdiği ve sürdürdüğü projeler ile inşaat sektörünün bilinen saygın şirketleri arasındadır.

 

VİZYONUMUZ

Modern Bir Şehirleşme Doğrultusunda

İnsana ve doğaya saygılı, şehirleşme ve yapılaşmada doğallık, mimari bütünlük ve yüksek mühendislik olgularıyla bütünleşmiş geleceğin modern şehirlerini inşaa etmek. Bu doğrultuda insanlara sağlıklı, huzurlu ve güvenli yaşam alanları sunmak.

 

MİSYONUMUZ

İnsana, Doğaya ve Çevreye Saygı Çerçevesinde

İnsanların yaşamsal faaliyetleri sırasında rutin işlerde kolaylık sağlayan mimari ve teknolojik çözümlerle daha fazla zaman kazandırmak ve şehir stresinden uzak tutarak doğayla iç içe bir yapıda huzurlu bir ortam sağlamak.

Telefon: 0262 311 3341
Faks: 0262 311 3332
Email: info@rgh.com.tr
Adres: Yahya Kaptan Mah. Şehit Ali İhsan Çakmak Sok. No:66 İzmit / Kocaeli

RGH İnşaat Projeler Haritası

RGH İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.