|   |  Riva Konakları Konut Yapı Kooperatifi Firması
Riva Konakları Konut Yapı Kooperatifi

Riva Konakları Konut Yapı Kooperatifi

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Riva Konakları Konut Yapı Kooperatifi, konut, ofis ve residence projeleri, Riva Konakları Konut Yapı Kooperatifi hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Riva Konakları Konut Yapı Kooperatifi ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Riva Konakları Konut Yapı Kooperatifi Hakkında

ANADOLU YAKASININ YENİ GÖZDESİ “RİVA...” 

Güngeçtikçe yoğunlaşan İstanbul hayatında, Anadolu yakasında yeni bir yerleşim merkezi oldukça revaçta...Bu yer RİVA... 

Hizmete açılan Kavacık-Riva bağlantı yolu ile İkinci boğaz köprüsüne 15 dakikalık bir sürede ulaşılma imkanı olan Riva, doğal güzellikleri ve şehir yoğunluğunun hem çok dışında, hem de yakınlığı ile şehir içinde olma özelliklerini birarada toplamaktadır.
Yeniden düzenlenen imar planı ile, iki katlı villaların dışında bir yapılaşmaya müsaade edilmeyen bu istisna bölge, orman ve denizin buluştuğu konumu ile İstanbulluların özlemini çektiği bir noktaya gelmektedir. 

İstanbul`un Avrupa yakasındaki, Kemer Country ve Zekeriyaköy’ün Anadolu yakasındaki tek alternatifi olan RİVA’da yeni imar planı çerçevesinde yapılaşma başlamış olup, bu alternatif yaşantıya öncülük eden ilk gurup, Riva Konakları projesi olmuştur. 

Tüm İstanbul'luların korkulu rüyası haline dönüşen deprem beklentisinde, Riva bölgesi alternatif olarak burada yaşamayı düşünenlere bir nebze de olsa bir rahatlık sağlamaktadır. Yenilenen deprem şartnamelerine göre inşa edilen iki katlı villalarda İstanbullular bu korkudan uzak bir yaşamı seçmek için bölgeye oldukça yoğun ilgi göstermektedir. 

Tel: 0216 319 1270
Fax: 0216 319 1238
Email: info@rivakonaklari.com
Adres: Çayağzı Köyü. Beylik Mandıra Mevkii. Riva İstanbul / Beykoz

Riva Konakları Konut Yapı Kooperatifi Projeler Haritası

Riva Konakları Konut Yapı Kooperatifi Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.