|   |  RMA Group Firması
RMA Group

RMA Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

RMA Group, konut, ofis ve residence projeleri, RMA Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve RMA Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

RMA Group Hakkında

Hakkımızda

RMA Group, inşaat, emlak yatırım, turizm ve yeme/içme (gıda) sektörlerinde hizmet vermektedir. Grup, servis verdiği her sektörde amaçladığı sürekli ve istikrarlı yürüyüşünde, alanının en iyisi olmak için çalışmalarda bulunmaktadır.

RMA Group, uzun soluklu yatırımlara ve istikrarlı büyümeye odaklanmıştır. İstanbul’da faaliyet göstermekte olup, Türkiye ve uluslararası piyasalarda gayrimenkul, turizm, inşaat ve yeme/içme (gıda) sektörlerinde hizmet vermektedir.

RMA Group, faaliyet alanlarında liderlik hedefleri doğrultusunda sürekli büyümektedir. RMA Group’un misyonu, servis verilen her segmentte en iyisini sunmak ve hizmet verilen tarafların memnuniyetini kalıcı kılmaktır.

İstanbul, Astoria AVM Kempinski Residences’da bulunan şirket merkez ofisimizden yürüttüğümüz çalışmalara sadece Türkiye değil, dünyanın yatırımlarımızı muhtelif ülkelerindeki proje, hizmet ve yatırımlarımızı da yönetmekteyiz.

Misyonumuz

RMA Group olarak ilk hedefimiz çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz aracılığıyla, yaşamları kolaylaştırmak ve özel kılmaktır.
Bu amacımızı gerçekleştirmek için bize katkı sağlayan ortaklarımız:

Çalışanlarımız : Çalışanlarımıza, herkesin saygı gördüğü, gelişmeye ve ilerlemeye açık, aidiyet duygusu veren, güvenli ve huzur dolu bir iş ortamı sağlamayı amaçlarız.

Misafirlerimiz/Müşterilerimiz : Misafir ve müşterilerimizin, değer, kalite, kişiye özel, güleryüzlü hizmet ve ürün beklentilerini tutarlı bir şekilde karşılamak ve bu beklentilerin ötesine geçmek için gayret ederiz.

Şirket Sahipleri ve Hissedarları : RMA Group’un çalışan ilişkileri, halkla ilişkiler ve karlılık alanlarında lider olmasını ve mükemmel ürün ve hizmetleri ile tanınmasını sağlamaya çalışırız.

Vizyonumuz

RMA Group olarak vizyonumuz, hizmet verdiğimiz her sektörde sürdürülebilir, en yüksek kaliteyi sunarak en fazla tercih edilen şirketler arasında yer almaktır.

Belirlediğimiz bu vizyona eşlik eden en önemli sermayemiz insandır.

Değerlerimiz:

Müşterilerimize evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmak; 
Sürekli gelişmek ve değer katmak; 
Farklı yaklaşım ve bakış açıları geliştirmek; 
Üstün iş ahlakı sergilemek ve dürüst olmak; 
Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı gözetmek; 
Türkiye ve dünyada çevre koruma bilinci ile hareket etmek; 
Sağlıklı nesiller yetiştirmek ve bu doğrultuda ürün ve hizmetler üretmek;

Telefon: 0212 269 4110
Fax: 0212 269 4111
Email: info@rmagroup.com.tr
Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Astoria AVM Kempinski Residences No:127 B Blok Kat:24 Şişli / İstanbul

RMA Group Projeler Haritası

RMA Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.