|   | 
Roket inşaat

Roket inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 1

Roket inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Roket inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Roket inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Roket inşaat Hakkında

Hakkımızda
 
Ana faaliyet konusu olarak, inşaat ve taahhüt işleri alanında hizmet sunan firmamız, faaliyetlerine 1972 yılında başlayıp, 1985 yılında ROKET İnşaat Taahhüt  Ltd. Şti. unvanını almıştır.      
Projelendirmeden başlayarak, anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen ROKET İnşaat, özellikle büyük ölçekli konut projeleri, hastane ve sağlık kompleksleri, sanayi siteleri, soğuk hava tesisleri  ve okul projeleri ile altyapı işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.
 
İnşaat sektörünün farklı alanlarında, aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek, hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.
 
Misyonumuz
 
Roket İnşaat, çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisini ve çalışanını tatmin eden, toplumun gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından karlı yatırımlara dönüştürmeyi hedeflemektedir. En iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak, estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmaktır.
 
Vizyonumuz
 
Gelişme ve yeniliklere açık, sürdürebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır. Modern mimari, özgün çözümler ve değişmeyen kalite anlayışımızla güvenilir konutlar yaparak "Herkes İçin Kaliteli Bir Yaşam" ilkesini benimsemektir.
 
Çevre ve Kalite Politikamız
 
Çevre Politikamız 
Hayata geçirdiğimiz projelerle, çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçerek, kentsel yaşama katkı sağlamak. 
Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak. 
Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak. 
Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılması yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak.
 
Kalite Politikamız 
Projelendirme sürecinden, anahtar teslimine kadar her aşamada yüksek kalite standartlarından ödün vermeksizin çalışmak. Ülke ekonomisine katkıda bulunan, sosyal sorumlulukların bilincinde ve yaşam alanları inşa ederken çevreye duyarlı bir şirket olarak; 
Müşteri tatminini sürekli tutmak için, müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate almak. 
Şikâyet ve talepleri önceden görerek, gerekli tedbirleri almak. 
İnşaat sektöründeki teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip ederek, sürekli gelişmeyi sağlamak. 
Yapılan hizmetleri en kaliteli ve hızlı bir şekilde müşterinin kullanımına sunmak 
Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak. 
Yapılan hizmetlerin teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek. 
Çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlamak ve uygulamak.
 
İnsan Kaynakları
 
İşe Alım Süreci
 
Roket inşaat'ta işe alım süreci, mevcut pozisyon ihtiyaçlarını şirketin politika, hedef ve kültürüne uygun teknik ve davranışsal yeterliliklere sahip en uygun adayı yerleştirmek olarak tanımlanabilir. 
İnsan Kaynakları birim yetkilisi, adaylar ile ilk görüşmeyi yetkinlik bazlı yapar, ön görüşme sonucu olumlu olan adayları ikinci görüşme için personel talebinde bulunan birim yetkilisine yönlendirir. Her iki görüşmede de olumlu sonuç alan adaya iş teklifi yapılır. 
Roket İnşaat'a iş başvuruları, posta ile e-posta adresine, çalışanların önerileriyle ya da şahsen yapılabilir. Yapılan başvurular sınıflandırılarak İnsan Kaynakları veritabanında gelecekte oluşacak ihtiyaçlara göre değerlendirilmek üzere saklanır.

Tel: 0850 290 4343
Fax: 0850 290 4344
Email: info@roketinsaat.com.tr
Adres: Esenbey Mahallesi. Bankalar Caddesi. Giray Sokak. Bahadir İş Merkezi. 2/11 Merkez Niğde

Roket inşaat Projeler Haritası

Roket inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer