|   | 
Rönesans Konut

Rönesans Konut

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Rönesans Konut, konut, ofis ve residence projeleri, Rönesans Konut hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Rönesans Konut ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Rönesans Konut Hakkında

*Rönesans Konut Tarihçesi Hakkında

Rönesans, dünyanın en büyük ve uluslararası inşaat sektörü dergisi Engineering News Record (ENR) tarafından yayınlanan “En Büyük Uluslararası 250 Müteahhit” listesinde, 2014 yılında bir önceki yıla göre 11 sıra atlayarak 53. sıraya yükselmiş olup, listeye girmeyi başaran Türk şirketleri arasında en üst sırada yer alan Türk şirketi olmuştur.

Rönesans Holding, Türkiye ve Rusya’daki 20 yılı aşkın müteahhitlik ve 14 yıllık gayrimenkul geliştirme tecrübesini konut sektörüne taşımayı amaçlayarak 2013 yılı itibariyle yatırımlarına başlamıştır. Birinci sınıf malzeme ve yetkin iş gücü ile dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanan Rönesans Konut, kaliteli, sosyal nitelikli ve sürdürülebilir konutlar üretmeyi hedeflemektedir.

Hedefleri doğrultusunda tüm projeksiyonunu geleceğe yönelten Rönesans Konut, sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri de en iyi şekilde değerlendirmektedir. Rönesans Konut, hayata geçirdiği tüm projelerde yaşam kalitesi bilincini yükseltmeye dair; sosyal, çevresel ve toplumsal katma değer yaratmayı amaçlamaktadır.

Rusya’nın 3 farklı metropolünde yaklaşık 140 bin metrekarelik alanda konut inşaa eden; Türkiye’de ise, Ankara’nın en seçkin ilk projelerinden biri olan, 42 dönüm arazi içinde toplam 90 konuttan oluşan “Rönesans Neva Konakları” ile Ankara konut sektörüne “Doğada Yeniden Doğuş” konseptini getiren Rönesans Konut’un yeni projesi ise, İstanbul Kartal’da hayata geçirilmektedir.

Rönesans Konut; Kartal projesinin yanı sıra, Maltepe, İzmir/Konak ve İzmir/Turan, Moscow City/Rusya gibi, geliştirmekte olduğu projelerin yanı sıra portföyüne eklemeyi planladığı projeleri ile konut sektöründe de seçkin bir yer hedeflemektedir.

*Rönesans Konut Residence Projeleri

Rönesans Sayfiye

*Rönesans Konut İletişim Bilgileri

Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi No:1 Ataşehir / 34750 İstanbul 
Tel: 0 216 430 60 00
Tel: 444 76 75
E-Posta: info@ronesanskonut.com.tr

www.ronesanskonut.com.tr/

 

Tel: 0212 241 0603
Fax: 0212 296 1269
Email: info@ronesanskonut.com.tr
Adres: Cumhuriyet Cad. Pegasus Evi No:48 Kat:6 Elmadağ / 34367 İstanbul / Şişli

Rönesans Konut Projeler Haritası

Rönesans Konut Projeleri

Rönesans Konut Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer