|   |  Roya Yapı Firması
Roya Yapı

Roya Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Roya Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Roya Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Roya Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Roya Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

Roya Yapı olarak temel ilkelerimiz, projelerimize değer katmak için verimli bir şekilde çalışmak, yenilikçilik prensibine uygun hareket etmek.

Tüm ekibimizi iş kalitesinden sorumlu tutmak, ekip çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik etmek, seminer ve eğitimlerle becerilerimizi ve kalite anlayışımızı artırmaktır

Kalite Hedefimiz, müşterilerimiz ile teması sürekli tutmak, yeniden çalışma ve geri talepleri minimize edecek şekilde uygulamaları düzgün teslim etmek, verimliliği artırarak maliyet azaltımını sağlamak ve bunu müşterilerimize yansıtmaktır.

MİSYON

Projelerinde yüksek güvenlik koşullarına uygun, kaliteden ödün vermeden, modern, optimum çözümlerle, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak müşterilerine teslim etmek. Dinamik ve yenilikçi yapısıyla sektöre yön vererek, bu koşulları işinin her alanına yansıtmak.

VİZYON

Büyüme ve gelişmeyi sürekli kılmak, bulunduğu sektörlerin her birinde yüksek kaliteli projeler çıkartarak, bir adım önde giden, itibarlı marka ismini korumak.

FELSEFEMİZ

LOREM IPSUM

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Telefon: 0216 416 7692
Fax: 0216 416 7692
Email: info@royayapi.com.tr
Adres: Sevin Sokak No: 81 Çamlık / Ümraniye

Roya Yapı Projeler Haritası

Roya Yapı Projeleri

Roya Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.