|   |  Royal Group Firması
Royal Group

Royal Group

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 12

Royal Group, konut, ofis ve residence projeleri, Royal Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Royal Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Royal Group Hakkında

Royal Group olarak insana ve kent hayatının dinamiklerine uygun mimari çözümler üretmek için yola çıktık. İşte bu sebeple her projemizin merkezine insanın mutluluğunu koyuyoruz ve ‘önce insan’ diyoruz.
 
Yaşamın her anından keyif alacağınız, güne güzel bir başlangıç yapıp, harika zamanlar geçirebileceğiniz yapılar planlıyoruz. Projelerimizin en ince ayrıntılarını sizin ve ailenizin mutluluğu için kurgulayıp, Royal Group güvencesiyle sizlere sunuyoruz. 
 
Royal Group ailesi olarak, sektöründe öncü üç güçlü şirketin ortaklaşması sonucu ortaya çıkan tecrübemizi, sizlere en mükemmel yaşamı sunma arzusunda kullanıyoruz. 
 
Biz, sadece bir konut değil, bir yaşam tarzı aradığınızı biliyoruz. Bu yüzden her projemizde hayallerinizden ilham alıyor, doğa ile bütünleşik yapılar inşa ediyoruz.
 
Biz Royal Group olarak size eşsiz bir hayat yaşatmak için her detayı düşünüyoruz. Siz de satış ofisimize uğrayın, kahvenizi yudumlarken gelecek güzel günler hakkında konuşalım.

Tel: 444 5 795
Fax: 
Email: info@royalgroup.com.tr
Adres: Topselvi Mah. Arkoz Sk. No:6 34873 İstanbul / Kartal

Royal Group Projeler Haritası

Royal Group Projeleri

Royal Group Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.