|   |  Rsm Yapı Firması
Rsm Yapı

Rsm Yapı

 • Kuruluş Tarihi :

 • Proje Sayısı : 2

Rsm Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Rsm Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Rsm Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Rsm Yapı Hakkında

RSM YAPI olarak olarak kurulduğumuz günde temel olarak belirlemiş olduğumuz prensipleri hiç taviz vermeden uyguluyor ve bunun neticesinde de başarılı işlere imza atıyoruz. Kısa sürede yakalamış olduğumuz bu başarının, işin en başında belirlemiş olduğumuz temel prensiplere bağlı kalmanın neticesi olduğuna inanıyoruz. Bu temel prensipleri burada ve sizlerle paylaşmakta fayda görüyoruz.

-Mükemmeli yakalamaya çalışmak, yaptığımız her işin en mükemmelini yapmak.
-Çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin hakkını zamanında ve tam ödemek.
-Doğru ve güven duyulan bir tacir olmak, aldatmamak ve sözünde durmak.

Bu prensiplerin bugüne kadar sonucu olarak, hiçbir işimizde ve projemizde geç teslim yapmadık. İş yaptığımız idareler nezdinde hep kalitesiyle örnek gösterilen bir şirket olduk. Çalışanlarımızın eğitimine önem verdik, onları başarımızın gerçek sahipleri bildik. Kurumsallaşmayı kurallar kümesi olarak değil, insana bağlı olmayan sisteme dayalı bir biçimde toplam kalite yönetimimizin gerçekleşmesine araç olarak gördük. Sözümüzde bugüne kadar hep durduk. 
Para kazanmayı değil, başarmayı ülkemize daha çok vergi ödemeyi, daha çok istihdam oluşturmayı hedefledik, 
Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyetini çok önemsedik. 

Bugünden sonra da ana hedefimiz, bu temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışmak, ülkemize ve sektörümüze değer katan bir aktör olmaktır.
RSM YAPI, müşteri odaklı ve verimliliği esas alan bir yönetim biçimi izlerken sosyal sorumluluk bilinci ile de değer katma eğilimindedir.

Sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde hayata geçirdiğimiz, bu proje ile, üyelerimize inanamayacakları imkanlar sağlamaktayız. Onları birer müteahhit yaparak, yani onlara hisse vererek karımıza onları da ortak ediyoruz. Tek başlarına hayal bile edemeyecekleri projelerden mülk sahibi yapıyoruz. İsterlerse yatımılarını maddi olarak kendilerine veriyoruz. Küçük küçük taksitlerle girdikleri bu ortaklık neticesinde, hem onlar kazanırken, hemde birikimleri kazanıyor.

Gelecekte de bu gibi sosyal projelerimizi ülkemizin kalkınması doğrultusunda değerlendireceğimizi bilmenizi isteriz.

Tel: 444 3 916
Fax: 
Email: iletisim@rsmyapi.net
Adres: Çavuşoğlu Mah. Özel Cad. No:38A İstanbul / Kartal

Rsm Yapı Projeler Haritası

Rsm Yapı Projeleri

Rsm Yapı Haberleri

 • Maksimum Life'ı Eylül'de Teslim Ediliyor!
  Rsm Yapı

  Maksimum Life'ı Eylül'de Teslim Ediliyor!

  RSM Yapı’nın, Pendik Velibaba’da yapımı devam eden Doğa Konakları ile birlikte devraldığı Maksimum Life Tuzla projesinde satışlar devam ediyor. Geçen yıl lansman döneminde, 65 bin TL’den daire alanlar...

 • Doğa Konakları'nda Son 25 Daire!
  Rsm Yapı

  Doğa Konakları'nda Son 25 Daire!

  Pendik Velibaba’da 2014 yılında yapımına başlanan Doğa Konakları’nda hak sahiplerine tapuları teslim edildi. Önceki firmanın, finansal sorunlardan ötürü tamamlayamadığı Doğa Konakları’nı çok düşük bir...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.