|   |  Rua Gayrimenkul Yatırım Firması
Rua Gayrimenkul Yatırım

Rua Gayrimenkul Yatırım

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 1

Rua Gayrimenkul Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Rua Gayrimenkul Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Rua Gayrimenkul Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Rua Gayrimenkul Yatırım Hakkında

HAKKIMIZDA

1993 Yılında Dost İnşaat ve Mühendislik Limited Şirketi kurulmuş ve kuruluşundan itibaren gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında çok önemli müteahhitlik ve mühendislik faaliyetlerinde bulunmuştur. Halen uluslararası müteahhitlik hizmetlerini Dost International A.Ş. olarak sürdürmektedir. 

1998 Yılında kurulan Teknosel Teknolojik Yapı Ürünleri Anonim Şirketi ise, kurulduğu tarihten beri, inşaat malzemeleri ve teknolojileri konusunda faaliyet göstermekte olup, inşaat sektörü içerisindeki çalışmalarını başarı ile yürütmektedir. Grup şirketlerinin büyümesi, iş alanlarının genişlemesi gayrimenkul geliştirme ve değerlendirme konularında faaliyet göstermek üzere, 2004 yılında kurulan Bohem Turizm Anonim Şirketi ile devam etti. RUA Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Anonim Şirketi 2008 yılında kurulmuş ve yurtdışında çeşitli müteahhitlik hizmetleri yürütmekte iken, 2015 yılında Astaş Gayrimenkul Anonim Şirketi ile birlikte, güçlerini ve deneyimlerini birleştirerek, gayrimenkul projeleri geliştirmek üzere, Asta Gayrimenkul Anonim Şirketi’ni kurmuştur. 

Grup şirketlerimiz, yönetim kadrolarınca benimsenen vizyon paralelinde, gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile, ulusal ve uluslararası platformlarda, özellikle inşaat müteahhitliği ve inşaat teknolojileri alanlarında, önemli yerlere ulaşmışlardır. 

RUA Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi, grup şirketlerinin sektörde yakaladığı bu başarılı ivmenin devamında, dünyanın bize gelecek kuşakların emaneti olduğu bilinciyle, doğaya ve doğadaki bütün varlıklara saygılı, daha yaşanabilir yapılar ve yaşam alanları inşa ederek, güvenli bir gelecek oluşturma çabasını her zaman sürdürecektir.

Telefon: 0212 358 2244
Fax: 0212 324 1020
Email: info@rua.city
Adres: İnşirah Sokak No:42 Bebek, Beşiktaş İstanbul

Rua Gayrimenkul Yatırım Projeler Haritası

Rua Gayrimenkul Yatırım Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.