|   |  Ruby Group Firması
Ruby Group

Ruby Group

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Ruby Group, konut, ofis ve residence projeleri, Ruby Group hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ruby Group ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ruby Group Hakkında

Hakkımızda
2000 yılında inşaat ve maden sektöründe faaliyetine başlayan Ruby Group geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat ve maden sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. İnşaat alanında, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok projeye imza atan firmamız, maden alanında ise blok mermer ve krom ihracatında Türkiye’nin lider firmaları arasındadır.

Vizyonumuz
Ruby Group, çalışanlarıyla birlikte, faaliyet gösterdiği her sektörde müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları, çalışanları ve tedarikçileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

Misyonumuz
Yaptığı tüm işlerde uluslararası standartları yakalama, sürekli gelişim ve yenilik amacında olanşirketimiz,ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmayı, kararlılık ile sürekli büyümeyi ve de insana saygıyı kendisine misyon edinmiştir.

Prensiplerimiz
Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturuzmuzdur. Gücümüzü aldığımız Türk Ekonomisine güç katmayı hedef alırız.

Telefon: 0212 352 7864
Fax: 0212 352 7864
Email: info@rubygroup.com
Adres: İstanbul Ebulula Mardin Cad. Yücel Oğuz Göker Sok. No:1 Carlton 17 (C2A) K5 D11 Akatlar, Beşiktaş, Türkiye

Ruby Group Projeler Haritası

Ruby Group Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.