|   |  Saban inşaat Firması
Saban inşaat

Saban inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2008

  • Proje Sayısı : 2

Saban inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Saban inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Saban inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Saban inşaat Hakkında

Salt kar amaçlı yapılar yapmak yerine, doğal çevreyle bütünleşen konutlar yaratmak, şehrin bunaltıcı ve stresli ortamından uzaklaşıp, yepyeni bir ortam arayanlar için en ideal çözümleri oluşturmak ve sizlere seçkin komşularınızla yaşayacağınız yepyeni yaşam alanları sunmaktır.

SABAN İNŞAAT proje ve inşaat aşamasından son satış noktasına kadar en ufak detayları değerlendirerek, hepsi alanlarında uzman, son derece titiz ve profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdürmektedir.

SABAN İNŞAAT tüm projelerinde, gerek hassas zemin etüdü, gerek inşaat yapım aşamasındaki teknoloji kullanımı, gerek malzeme seçimindeki kalitesi, gerekse özel tasarım ve modern mimarisiyle farklılığını ortaya koymaktadır.

Şu an yapımı tamamlanmış “SABAN ÇENGELKÖY EVLERİ" ve yapımı hızla devam etmekte olan "KEMERBURGAZ SABAN RESIDENCE GÖKTÜRK” projeleriyle çağdaş bir yaşamın kapısı aralanmakta, size ve ailenize yeni bir mekanda huzurlu, rahat ve ayrıcalıklı bir ortam sunulmaktadır.

Tel: 0212 296 0808
Fax: 0212 296 7726
Email: info@sabaninsaat.com
Adres: Maçka Cad. Bronz Sok. Başarı Apt. No:1 Kat:3 D:12 34367 Maçka İstanbul / Şişli

Saban inşaat Projeler Haritası

Saban inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.